שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
התעשייה

חברת התקשורת נאוסטאר מפטרת כ-100 עובדים בישראל

מרכז הפיתוח של נאוסטאר בחיפה, המפתח תוכנות לסלולר המקשרות בין מערכות מסרים מיידיים שונות, מבוסס על הסטארט-אפ הישראלי פולואפ, שנרכש ע"י נאוסטאר לפני כשנתיים. כעת הוא עומד בפני סכנת סגירה

אסף גלעד 13:4326.08.09

עוד אקזיט בדרך למטה: גל פיטורים נוסף במרכז הפיתוח של חברת התקשורת נאוסטאר (Neustar) בחיפה. החברה הודיעה היום (ד') כי תפטר כ-100 עובדים, וכי היא עלולה לסגור את מרכז הפיתוח שלה עד חודש מרץ הקרוב. אם המרכז הישראלי אכן ייסגר, תוצע לכמה מהעובדים האפשרות לעבור לארה"ב, לשם

תועבר הפעילות שמנוהלת כיום בחיפה.

 

גל פיטורים זה מצטרף לפיטורי 75 עובדים בישראל שנעשו בחודש דצמבר האחרון, מתוך 110 עובדים שפוטרו בכל החברה. רק לפני שנה הועסקו בנאוסטאר ישראל כ-200 עובדים.

 

ככל הנראה, נאוסטאר תוציא בשעות הקרובות הודעה רשמית על סגירת מרכז הפיתוח בחיפה, לאחר שהיום ב-12 בצהריים כונסו כל העובדים ונודע להם לראשונה על סגירת הסניף הישראלי. מרכז הפיתוח של נאוסטאר בישראל מתבסס ברובו על חברת הסטארט-אפ הישראלית פולואפ (Followap), שאותה רכשה נאוסטאר תמורת 140 מיליון דולר בנובמבר 2007. 

 

מרכז הפיתוח בחיפה פיתח תוכנות לטלפונים סלולריים שאפשרו תקשורת בין תוכנות של מסרים מיידיים. כך למשל פיתחה תוכנה לקישור בין יישום המסנג'ר של מיקרוסופט לזה של יאהו, ולתוכנת המסרים של ICQ. לנאוסטאר 37 לקוחות, מפעילות סלולר בארה"ב ואירופה. בפרסום של נאוסטאר נטען כי מאז רכישת פולואפ, הוכפל מספר לקוחותיה בתחום, ולהערכתה, כ-410 מיליון משתמשים בשירותיה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x