שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

מודו השלימה ייצור סדרת מכשירים ראשונה

200 מעובדי החברה החליפו את מכשיריהם האישיים למכשירי מודו; ל"כלכליסט" נודע כי ההשקה המסחרית בסלקום צפויה עוד החודש

אמיר טייג 09:0505.07.09

לקראת השקת מכשיר המודו ברשת סלקום, החליפו בשבוע שעבר 200 עובדי מודו את מכשיריהם האישיים למכשירי מודו, כך נודע ל"כלכליסט". העובדים נדרשו לוותר על מכשירי הנוקיה שלהם ולבחור מבין כמה מכשירי מודו (ג'אקטים) שהועמדו לבחירה.

 

לפיכך, ההערכה היא שמודו השלימה בימים האחרונים את ייצור סדרת המכשירים הראשונה שלה, שחלקה צפוי להימכר בסלקום בעת ההשקה המסחרית שתתקיים החודש. מדובר בהשקה המסחרית הראשונה של מודו בעולם. מסלקום ומודו נמסר כי החברות אינן מגיבות לשמועות ולספקולציות.

השקת מכשיר המודו התעכבה כבר כמה פעמים. במקור תכננה החברה להשיק את המכשיר הראשון כבר באוקטובר 2008. מאוחר יותר נדחתה ההשקה לתחילת 2009,
לרבעון השני של השנה ולבסוף - לחודש יולי. ההשקה נדחתה בשל התעכבות בפיתוח המוצר, בשל הצורך לעמוד בתקנים המחייבים מוצרי צריכה אלקטרוניים ובשל השפעות המצב הכלכלי.

 

"בשנת 2009 נרשום הכנסות של עשרות מיליוני דולרים, רובן במחצית השנייה", אמר בתחילת השנה מנכ"ל ומייסד מודו דב מורן. "קודם נשיק בסלקום ואחר כך בדרום־מזרח אסיה. במחצית השנייה של 2009 אנו צפויים להשיק במדינות נוספות, בהן כנראה רוסיה ומדינות בדרום אמריקה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x