• תפריט
חדשות טכנולוגיה

גיל שרון תוקף את עמוס שפירא בעניין האייפון: "הביקורת של המתחרים נשמעת כמו יללת חתול"

מנכ"ל פלאפון אמר את הדברים, על רקע הביקורת, כי הבאת המכשיר הסלולרי לישראל תאלץ את פלאפון לסבסד אותם במאות מיליוני שקלים בשנה. "הציבור מאוד רוצה את המכשיר", קבע שרון

אמיר טייג 13:0119.06.09

בצעד לא שגרתי, לא חוסך מנכ"ל פלאפון, גיל שרון, ביקורת מהמתחרה שלו סלקום, על כך שלא הצטרפה לטירוף האייפון. "אנחנו שומעים ביקורת על ההחלטה של פלאפון ופרטנר להביא את האייפון לישראל, בעיקר מכיוונו של המנכ"ל אשר החליט שלא להביא את המכשיר", אמר שרון, שהתכוון במרומז למנכ"ל סלקום, עמוס שפירא.

 

"בתעשייה שלנו לא נוהגים לומר זאת, אך זה נשמע כמו יללות חתול", אמר היום (ו') שרון בכנס בהרצליה. 

 

השבוע, לאחר שנודע כי פרטנר ופלאפון ימכרו בישראל את המכשיר הנחשק, הפיץ שפירא מכתב לעובדי סלקום בו נכתב: "אפשרות יבוא מכשירי אייפון לישראל לא נעלמה מעינינו בעבר ולא נעלמת מעינינו בהווה, כמו גם אפשרויות אחרות. קיבלנו ונמשיך לקבל החלטות שקולות ומחושבות, כאשר טובת הלקוח והחברה עומדים לנגד עינינו. היו סמוכים ובטוחים שבכל דרך שתהיה בעתיד, סלקום תמשיך להוביל את שוק הסלולר בישראל", חתם המנכ"ל.

 

באשר לביקורת כי פלאפון תאלץ לסבסד את מכשירי האייפון במאות מיליוני שקלים בשנה, אמר שרון כי "לא תמיד צריך להאמין למה שכתוב עיתונים. עם
זאת, ברור כי בתעשיית הסלולר מקובל מאוד לסבסד מכשירים. יש כאן שאלה של החזר השקעה. בעולם, החשבון החודשי הממוצע של לקוח אייפון גבוה ב-40 דולר מהחשבון הרגיל. תפרסו את זה על פני 18 חודש ותבינו איך ניתן להחזיר את ההשקעה בסבסוד", אמר.

 

"כל העולם המערבי רוצה באייפון. אחרי שהדבר התעכב בישראל, התעוררו אף אמוציות שליליות בנושא. רבים התמרמרו מדוע המכשיר לא מגיע לארץ. הציבור מאוד רוצה את המכשיר", קבע מנכ"ל פלאפון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x