שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
Play

Play: מנוע החיפוש האולטימטיבי למתכונים בעברית

וגם: תמונות נדירות של היטלר בצבע, שחזור של סצינה מפורסמת מהסרט "ביג", לוגואים מוצלחים של חברות תעופה מכל העולם וסרטון של רקדן בעל יכולת שליטה מוחלטת בגופו

תמונות נדירות של היטלר בצבע

 

באתר מגזין Life אפשר למצוא תמונות צבע נדירות מתקופת שלטון הנאצים בגרמניה. שתי גלריות מעניינות: אחת שמתרכזת בהיטלר ושנייה שמראה את היטלר וההמון המעריץ. הצבע גורם להיטלר ולתקופה כולה להראות פחות כ"משהו היסטורי", ויותר כחלק ממציאות איומה.

 

(גלריית צבע של היטלר)

 

(גלריית צבע של היטלר וההמונים)

 

היטלר בצבע. תחושה של מציאות איומה היטלר בצבע. תחושה של מציאות איומה

 

מנוע החיפוש האולטימטיבי למתכונים בעברית

 

קוקו הוא מנוע חיפוש למתכונים בעברית. מאחר שלכל אתר אוכל עברי שמכבד את עצמו יש מנוע חיפוש משלו, בקוקו החליטו להרחיב את היריעה. האתר מחפש ב"כל אתרי המתכונים הישראליים המובילים". חיפוש זריז יוביל אתכם לתוצאות ב-ynet, "מבשלים", "עכבר העיר", "מתכונים", "פסטו" ועוד. נוסף לכך, האתר מתהדר בבלוג, ואף מחזיק רשימת קישורים לבלוגים שעוסקים בבישול. במלים אחרות, קוקו הוא שער כניסה מוצלח לעולם הבישול המקוון בישראל.

  

(קוקו)

 

רוברט מוריין, רקדן מופלא

 

רוברט מוריין בן ה-22 הוא רקדן בסגנון "פופינג", שילוב בין פאנק לריקודי רחוב. מוריין זכה לתשומת לב העולם לאחר שהופיע בתוכנית הטלוויזיה "So You Think You Can Dance". הוא אמנם פרש אחר כך מהתחרות, אבל קטע הריקוד שהוא מרביץ שם הפך אותו למיקרו-סלבריטי. מוריין נע לכוריאוגרפיה מדויקת ומלאת הומור, מעין שילוב מוזר בין פנטומימה, קומדיה ומדע בדיוני. קשה להאמין שאנשים יכולים לזוז ככה.

 

(רוברט מוריין)

  

  

לוגואים מוצלחים של חברות תעופה

 

אתר מוזיאון התעופה אסף 150 לוגואים ישנים של חברות תעופה. כן, גם הלוגואים של אל על ושל ארקיע ברשימה, אבל יש גם לוגואים מגניבים הרבה יותר. רויאל אייר מרוקו, למשל.

 

(150 לוגואים של חברות תעופה)

 

לנגן על אורגן ענק בחנות צעצועים

 

בסרט "ביג" טום הנקס מרקד לו על אורגן ענק בחנות צעצועים. שתי נשים החליטו לעשות את אותו הדבר, ולנגן את הפוגה בדי מינור של באך. התוצאה - להיט אינטרנט מיידי.

 

(באך על אורגן ענק)

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x