$
Play

Play פסח: עשרה אתרים ישראליים להוסיף למועדפים

גרסה ישראלית לאחד הסרטונים הכי פופולריים ביוטיוב, שניים מהבלוגים הכלכליים הכי טובים בארץ, האין-ציקלופדיה העברית, בלוג קבוצתי משובח של כ-20 מאיירים ישראלים ואתר שאוסף חולצות מקמפיינים פוליטיים

דורה קישינבסקי ואיתמר שאלתיאל 18:0114.04.09

חולצה מקמפיין של מרצ, 1992 חולצה מקמפיין של מרצ, 1992 צילום: גוני ריסקין
בלוג החולצות הלא רלוונטיות

 

irrelevantees הוא בלוג עברי ל"חולצות לא רלוונטיות". אפשר למצוא שם חולצה מקמפיין העבודה ב-2003, תחת הכותרת "מאמינים בך, מצנע", וחולצות של דב חנין מהקמפיין האחרון לראשות עיריית תל אביב. החולצות מדוגמנות בחן ומצולמות היטב.

  

(irrelevantees)

  

אחד הבלוגים הכלכליים הטובים בישראל

 

 

הבלוג "מדידות מה-Buyside" הוא מיזוג נדיר במחוזותינו בין שני בלוגים מצליחים: "בלוג המדידות של מר רפי נלסון" ו-Buyside"". התוצאה של המיזוג: כנראה הבלוג הכלכלי הטוב ביותר בישראל. עודד קרייזל ואורי רונן, הכותבים, מדברים שם על כלכלה, מניות וביזנס, ועושים את זה כמו כתבי ספורט וותיקים: עם לינגו פנימי עשיר, מינימום רגישות ותיבלון של ביקורת תקשורת מנומקת.

  

(מדידות מה-BuySide)

  

גרסה ישראלית לאחד הסרטונים הכי פופולריים ביוטיוב

 

גומא שריג יצר טייק אוף מעולה על "האבולוציה של הריקוד", אחד הסרטונים הוויראלים הנצפים ביותר באינטרנט (מעל 117 מיליון צפיות). בגרסה הישראלית רואים את האבולוציה מהורה למשינה, ומאיפה הילד לריטה.

  

(האבולוציה של הריקוד הישראלי)

  

 

  

קומיקס יומי משעשע, לקריאה עם קפה הבוקר

 

 

מושיק גולסט, מאייר וקומיקסאי, יצר קומיקס כמעט יומי בשם "שנייה לפני שגולש". כל סטריפ מציג את אותם שני אנשים שותים קפה, והתכנים משתנים. בדרך כלל זה די משעשע, ופעם בכמה ימים יש משהו מצחיק באמת.

  

(שנייה לפני שגולש)

  

 צילום מסך: moshikgulst.blogspot.com

 

בלוג מדעי מיוחד

  

יהודה בלו מנהל את "רשימת התיבה הלבנה", בלוג שלוקח קוריוזים מדעיים ומסביר אותם בשפה בהירה וקולחת, ומחבר אותם גם לעולם המדעי הקונבנציונלי יותר. פוסטים מהזמן האחרון: על מלכים שהגיעו למלוכה בדרכים משונות, חברויות יוצאות דופן בעולם החי, ויציאת מצרים במבט ארכיאולוגי.

 

(רשימת התיבה הלבנה)  

 

לוח הופעות של אמנים ישראלים שאפשר להעתיק ישירות לגוגל קלנדר

 

בלוג המוזיקה המושקע "אטמי אוזניים" מציע לוח הופעות עשיר במידע על אמנים ישראליים טובים, בעיקר כאלה שעוברים מתחת לרדאר של גלגלצ. השוס: אפשר להעתיק את התאריכים ואת השעות במהירות ללוח השנה הפרטי בגוגל קלנדר. בנוסף יש ביקורות הופעות וריכוז המלצות מדי יום שישי על ההופעות הטובות של השבוע הבא.

 

(לוח הופעות)

 

עוד בלוג כלכלי משובח

 

תמר בן-יוסף, שבעבר כיהנה כסמנכ"ל תכנון וכלכלה במשרד התעשייה והמסחר וכיום מרצה על כלכלה, מדברת בבלוג שלה על כסף בגובה העיניים, מבלי לאבד עומק. אחד הבלוגים האיכותיים ביותר בתחום.

  

(עידן השוק החופשי)

  

האיןציקלופדיה העברית

 

האיןנציקלופדיה העברית על שם שבתאי צבי היא ויקיפדיה משעשעת של שטויות. פוליטיקה, למשל, היא "זא'נר תוכניות ריאליטי רחב", וישראל היא "דיקטטורה חוקתית".

  

(איןציקלופדיה)

  

מתוך הערך "ישראל" באיןציקלופדיה מתוך הערך "ישראל" באיןציקלופדיה צילום מסך: eincyclopedia.wikia.com

  

ה-Doors שרים את זוהר ארגוב

 

במיטב מסורת הליפסינקינג, יצר מישהו ביוטיוב, שמזדהה כ-Arikarik 2007, שילוב בין קליפ של ה-Doors לבין "סוד המזלות" של זהר ארגוב. איכשהו, זה עובד לגמרי.

 

(ה-Doors שרים זוהר ארגוב)

  

 

בלוג קבוצתי של כ-20 מאיירים ישראלים

  

כ-20 מאיירים ואמני קומיקס ישראליים פתחו את הבלוג הקבוצתי "שודי פדודי" כדי להציג את מיטב היצירות שלהם מהעת האחרונה. הבלוג הטרי כבר עמוס בעבודות טובות להפתיע, מעטיפות קיטשיות לספרי פנטזיה, דרך איורים מושחזים לכתבות בעיתון ועד קשקושים מוצלחים מהסוג שיוצא לאנשים מוכשרים כשמשעמם להם.

  

(שודי פדודי)  

 

אתר "שודי פדודי" אתר "שודי פדודי" צילום מסך: asspat.blogspot.com

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x