שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות IT

טקסס אינסטרומנטס תפטר 50 עובדי פיתוח

בחברת השבבים הוחלט לסגור את מחלקת פיתוח שבבי הטלפוניה על גבי האינטרנט (VoIP) שברעננה - ומחצית מעובדי המחלקה יפוטרו. דוד שמיר, מנכ"ל החברה: "זהו גל הפיטורים האחרון בעתיד הנראה לעין"

אסף גלעד 09:4506.04.09

מרכז הפיתוח של חברת השבבים טקסס אינסטרומנטס בישראל יסגור את מחלקת פיתוח שבבי הטלפוניה על גבי אינטרנט (VoIP) עד תחילת חודש יוני, כך נודע ל"כלכליסט". מנכ"ל המרכז הישראלי, דוד שמיר, הודיע על כך לעובדי המחלקה לפני כשבוע. בכלל החטיבה 100 עובדים.

 

שמיר, מנכ"ל החברה,

אישר לכלכליסט את עיקרי העובדות, אף שסירב לציין מספרים. "עשרות מעובדי המחלקה ישובצו במחלקות אחרות במרכז הפיתוח כגון פעילות האלחוט, מודם-כבלים, וציוד רפואי. עוד לא הוכנו רשימות מפוטרים, לא חולקו מכתבי פיטורים ולא נסגרו שיבוצים", אמר שמיר. בסופו של דבר יפוטרו רק 50 מתוך כ-100 עובדי החטיבה שתיסגר. כיום מונה טקסס אינסטרומנטס שברעננה 300 עובדים.

 

טקסס אינסטרומנטס ישראל בנויה מרכישת שתי חברות: ליבית ובאטרפליי, והיא עוסקת בפיתוח שבבים לתקשורת אלחוטית, ובייחוד בלוטות', WiFi, ושבבים ליישומים סלולריים.

 

"זהו גל הפיטורים האחרון בעתיד הנראה לעין", אומר שמיר, "זה מה שאנחנו בהנהלה הישראלית והזרה חושבים. סך הכל אנחנו מתאימים את גודל פעילות הפיתוח לפעילות המכירות של החברה". בחודש ינואר השנה הודיע מטה החברה העולמי על פיטורי 12% מתוך 30,000 עובדי החברה בעולם, בעקבות הירידה בביקוש.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x