שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

CA מביעה שביעות רצון מעזיבת מנהלי הסניף בישראל

לדברי אופנר והמשנה למנכ"ל דני שמש, הם יבחנו אפשרות לתבוע את CA על פגיעה בשמם הטוב. צו מניעה נגד פיטורי החשב חיים גיטלר

מאיר אורבך 12:1016.12.08

בהודעה רשמית שהפיצה היום (ג') חברת CA היא מביעה את שביעות רצונה מהחלטתם של מנכ"ל CA ישראל אריה אופנר והמשנה למנכ"ל גדי שמש לעזוב את החברה ב-31 לדצמבר.

 

אתמול הגיעו אופנר ושמש להסכם עם CA, שבו נקבע כי "לאחר חילוקי דעות מהותיים החליטו הצדדים בהסכמה על סיום יחסי העבודה". CA האשימה את אופנר ושמש בהעברת תשלומים ללא הסכמים לגורמים שונים, נתינת ערבויות בנקאיות ללא אישור ושיתוף החברה הבינלאומית ועוד מגוון של האשמות. בתחילת החודש התבקשו מנהלי החברה לפנות את כל זמנם להתעסקות במשבר ולמעשה הודחו מתפקידם כמנהלי החברה בפועל.

 

בהודעה שפרסמו אתמול אופנר ושמש הם אמרו שהם בוחנים אפשרות לתבוע את CA על פגיעה בשמם הטוב.

סירב לקבל את ההסדר שאליו הגיעו מנכ"ל החברה והמשנה למנכ"ל. חיים גיטלר סירב לקבל את ההסדר שאליו הגיעו מנכ"ל החברה והמשנה למנכ"ל. חיים גיטלר צילום: אוראל כהן
 

בתוך כך, הוצא היום בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב צו מניעה נגד פיטוריו של חשב CA, חיים גיטלר, עד לקיום השימוע בעניינו. החלטתה של השופטת ד"ר אריאלה גילצר כץ מונעת מחברת CA לפטר את גיטלר או לשנות את מעמדו בחברה עד להמצאת כל המסמכים לידיו.

 

גיטלר, שגם הוא הואשם על ידי CA באי סדרים, סירב לקבל את ההסדר שעליו חתמו אמש אופנר ושמש וביקש לקיים דיון נפרד בעניינו. על פי ההחלטה של השופטת החברה תקיים את השימוע "בלב פתוח ונפש חפצה" תוך 14 יום מקבלת ההחלטה בכתב או בעל פה. בתוך 7 ימים חובה על החברה להעביר לידי חיים גיטלר את כל החומרים שבית המשפט הורה לה להעביר.

 

לדברי עורך הדין נחום פיינברג, המייצג את חברת CA העולמית, לגיטלר יש נגישות למחשב החברה והוא יכול להוציא כל מסמך שירצה, ואת שאר המסמכים תספק לו החברה. עורך הדין אילן בומבך, המייצג את גיטלר, אמר כי גיטלר עבד בחברת סי איי במשך 17 שנה וקצר שבחים רבים בחברה. בדיון היום הביעו נציגי CA את רצונם להגיע להסדר דומה לזה שהושג עם אופנר ושמש. 

 

עד שיימצא מחליף לאריה אופנה בהנהלת הסניף הישראלי של CA, יהיה חוזה קרוולו, סגן נשיא בכיר בחברה, אחראי על הפעילות בישראל. החברה הדגישה בהודעתה את מחויבותה לשוק בישראל ברכישות של חברות בישראל לרבות הרכישה האחרונה של חברת יוריקיפיי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x