$
הייטק והון סיכון

קרן סידר מובילה גיוס של 5 מיליון דולר לסטארט-אפ נוליו

נוליו מפתחת תוכנות לאוטומציה וניהול של מערכות מידע ומסדי נתונים באמצעות האינטרנט. מטרת הגיוס - להגדיל את תשתית המכירות בעולם

אסף גלעד 16:3015.12.08
חברת הסטארט-אפ נוליו, הודיעה היום (ב') על גיוס 5 מיליון דולר, בהובלת קרן ההון סיכון הישראלית סידר, ובהשתתפות קרן בלאמברג האמריקאית, משקיעה ותיקה בחברה. נוליו מפתחת מערכות אוטומציה להתקנה ותפעול של אפליקציות בחוות שרתים. מטרת הגיוס הנוכחי, כמו מרבית הגיוסים שנעשים בתקופת סיבוב המשבר האחרון, הינה להגדיל את תשתית המכירות הגלובלית של החברה. תהליך הגיוס החל בטרם המשבר אך הסתיים היום. זהו הגיוס השני של החברה, כאשר הראשון התקיים בשנת 2006 ונכללו בו קרן בלאמברג, חממת איריס ומספר אנג'לים.

יצטרף לדירקטוריון. רונן יהושוע מקרן סידר יצטרף לדירקטוריון. רונן יהושוע מקרן סידר

 

נוליו מפתחת תוכנה לאוטומציה וניהול של מערכות מידע גדולות הנתונים לגישה דרך האינטרנט. בין השאר, חוסכת הטכנולוגיה שלה במשאבים רבים המוקצים לפריסת והפעלת תשתית "תוכנה כשירות" (Saas). היישום של נוליו מאפשר תפעול אוטומטי של מערכות תוכנה במספר חוות שרתים בצורה מסונכרנת. "החברה שלנו גדלה" אומר מנכ"ל החברה ערן שר בשיחה עם "כלכליסט". "חברות בינלאומיות נמצאות כיום במצב בו הן נדרשות לחסוך ולהתייעל ואנו מאפשרים להן זאת".

 

נוליו נולדה מחממת החברות הצעירות "איריס" של מדרשת בן-גוריון בשדה בוקר וכיום נמצאת בכפר-סבא. החברה נוסדה בשנת 2006 בידי ערן שר, המשמש כמנכ"ל החברה ואלון אייזנמן, המשמש כמנהל הטכנולוגיות. מנהלי החברה, כמו גם מרבית עובדיה וחלק מחברי הדירקטוריון שלה הן יוצאי חברת מרקורי, החברה הגדולה בעולם לאוטומציה של תהליכים על תשתית האינטרנט.

 

לדירקטוריון החברה יצטרף רונן יהושוע מקרן סידר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x