שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

מנכ"ל נענע 10 זאב חספר עוזב את תפקידו

באמצע יולי הושק אתר נענע 10 בעיצוב חדש, אך החשיפה לאתר לא גדלה כמצופה. חספר ימונה לסמנכ"ל ניו-מדיה בערוץ 10 ויחזור לעריכת התוכנית "היום שהיה"

אמיר טייג 11:1406.12.08

מנכ"ל אתר נענע 10 זאב חספר עוזב את תפקידו. חספר ימונה לסמנכ"ל ניו-מדיה בערוץ 10 ויחזור לערוך את תוכניתו של גיא זוהר "היום שהיה". בתפקידו בחדש יהיה חספר אחראי על התנהלות ערוץ 10 מול האתר וכך לפיתוח תחומי הכנסה נוספים עבור ערוץ 10 בסלולר ובמדיות נוספות.

 

האתר ממשיך להפסיד. חספר האתר ממשיך להפסיד. חספר צילום: עמית שעל
באמצע יולי 2008 השיקה נענע 10 אתר חדש, שהיה גולת הכותרת של העשייה של חספר. באתר החדש הושקע כסף רב, אשר כלל תשלום של כ-300 אלף דולר למעצב האתרים הנודע נוויל ברוידי. מלבד זאת השקיע נענע 10 בקמפיין פרסומי אשר כלל מודעות בעיתונים ושלטי חוצות. המטרה הייתה לחזק את נענע 10 ולשלבו בין שלושת אתרי התוכן המקומיים המובילים. על פי סקר TIM הצליח נענע 10 להגדיל את החשיפה אליו במהלך חודש יולי, כפי הנראה בשל קמפיין הפרסום. בחודש זה הגיעה החשיפה אליו לשיא של 35.4%. עם זאת, לאחר תום הקמפיין החלה חשיפת האתר להידרדר, כך שבאוקטובר האחרון היא ירדה ל-29.9% בלבד.

 

אתר נענע 10 המשיך גם לצרוך מזומנים מבעלי הבית שלו. לאתר תזרים מזומנים שלילי, וההערכות הן כי בשנת 2008 ירשום הפסד של עד 15 מיליון שקל. ערוץ 10 ונטוויז'ן התאכזבו מהעבודה כי הם נאלצים להמשיך ולתמוך כספית באתר. לאחר השקת האתר החדש פוטרו כ-20 עובדים בנענע 10, ובספטמבר פרשה סמנכ"לית הפיתוח של האתר, רותי רודנר.

 

חספר נכנס לתפקיד מנכ"ל נענע 10 במאי 2007 לאחר שעבר דרך ארוכה בעולם העיתונות. הוא החל בגל"צ, שימש עורך כלכלי ב"חדשות" ובידיעות אחרונות, היה אחד ממקימי אתר ynet, עד שהגיע לערוץ 10 כדי לערוך את "היום שהיה". הוא קיבל לידיו את ניהול אתר נענע 10, אשר הוקם כמיזם משותף של ערוץ 10 ונטוויז'ן, וזאת כדי לחזק באתר את תחום המדיה העשירה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x