שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

פחות יפה מאייפון, אך שימושי ממנו

העיצוב שמוצג ברשת לא מעורר שריקות התפעלות כמו עיצוב האייפון, אבל מכיל גם הוא תפריטים המופעלים במסך מגע ויישומם כמו מפות, אנשי קשר, גלריית תמונות ונגן מוזיקה

דורה קישינבסקי 16:4808.09.08

הטלפון הראשון שיכלול את אנדרואיד ייצא רק בחודש אוקטובר, אבל גרסה מתקדמת של הממשק מוצגת באינטרנט באתר גוגל. העיצוב שמוצג ברשת לא מעורר שריקות התפעלות כמו עיצוב האייפון, אבל דומה לו בבסיסו, עם תפריטים המורכבים מאייקונים גדולים וצבעוניים וניווט שמתבצע באמצעות לחיצות ונגיעות

על צג המגע. מסך הפתיחה כולל כפתורים שמייצגים פעולות טלפון בסיסיות כגון חיוג, דפדוף ברשימת אנשי קשר ושליחת הודעה, וכן גרסה סלולרית של גוגל מפות. לחיצה על הסימנייה בתחתית המסך פותחת את התפריט הראשי, שכולל את כל האפשרויות והיישומים שבמכשיר. ניתן באמצעות מגע אצבע לגרור מהתפריט כפתורים ולהניח אותם על מסך הפתיחה של הטלפון, כאילו היו קיצורי דרך על שולחן העבודה במערכת ההפעלה חלונות.

 

החלקה של האצבע על צג המגע של הטלפון מעלימה את מסך הפתיחה ומציגה מסך ריק, שאותו אפשר למלא בכפתורים, בסגנון של השעון ותיבת החיפוש. ברקע מוצגת תמונה שנבחרה על ידי המשתמש או שומר מסך מונפש. כצפוי, הפיכת מכשיר הטלפון על צדו גורמת למסך להתאים את עצמו לתצוגה לרוחב.

 

גם הדפדפן הכלול באנדרואיד מזכיר את זה של האייפון. הוא מציג גרסה מוקטנת של דף האינטרנט על המסך, ומאפשר להגדיל את החלקים המעניינים בלחיצה כפולה עליהם. יישומים נוספים שמגיעים עם המערכת כוללים גלריית תמונות, נגן מוזיקה, יישום GPS ויישום מושקע במיוחד לשימוש בגוגל מפות, אבל משום מה חסר יישום לוח שנה. המערכת לא כוללת מקלדת וירטואלית שמוצגת על המסך - אולי מכיוון שהמכשיר הראשון שאנדרואיד תפעל עליו יכלול מקלדת מלאה נשלפת. את היישומים שמגיעים עם המערכת יהיה ניתן למחוק או להחליף ביישומים אחרים מאתר היישומים אנדרואיד מרקט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x