$
אינטרנט

עיירה במינסוטה אסרה על גוגל לצלם בשטחה

מועצת נורת' אוקס במינסוטה דרשה להסיר תמונות של העיירה משירות Street View של מפות גוגל. תושבי העיירה מחזיקים בבעלות על הכבישים בה, והכניסה לזרים מותרת רק באישור

סוכנויות הידיעות 14:2402.06.08

עיירה קטנה במינסוטה אסרה על רכב צילום של גוגל להיכנס לשטחה. נורת' אוקס, שבה מתגוררים כ-4,500 בני אדם, פנתה בחודש ינואר לגוגל כדי להסיר תמונות של העיירה שהועלו לשירות Street View של מפות גוגל. Street View מציג תמונות של רחובות מעשרות ערים בארצות הברית, כפי שהם נראים מנקודת

מבט שונות ברחוב.

 

לפי אתר האינטרנט של העיירה, הכבישים שבה נמצאים בבעלות פרטית של התושבים, ושלטי "אין מעבר" מקדמים את פני הבאים. לאחר שתמונות של רחובות ובתים מהעיירה הופיעו ב-Street View, פנתה מועצת העיירה לגוגל ודרשה להסיר אותן, כך דיווח העיתון "מיניאפוליס סטאר טריביון".

 

"אנחנו לא מסוג האנשים המתנשאים שמנסים להתרחק מכל שאר העולם" הסביר ראש העירייה, תומאס ווטסון לעיתון, "באמת לא היה להם כל אישור להיכנס לרכושנו הפרטי".

 

דוברת של גוגל, איליין פילדאלו, אמרה לעיתון כי החברה הסירה את התמונות זמן קצר לאחר קבלת התלונה. "נדיר מאוד שעיירה שלמה מבקשת מאיתנו להסיר אותה", היא אמרה, והוסיפה כי החברה מסירה תמונות גם לבקשת אנשים בודדים המופיעים בהן.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x