$
קאש אנד טראש

פודקאסט כלכליסט

המספרים הגדולים והאינטרסים הכלכליים מאחורי הזוגות החזקים של הוליווד

בשנים האחרונות הפאוור קאפלז של הוליווד הבינו שהאינטרס שלהם הוא לנהל את העסקים המשותפים שלהם בעצמם. איך זה עובד לביונסה וג'ייזי, ברנג'לינה ואפילו ברק ומישל אובמה? האזינו לפרק 12 של קאש אנד טראש

אליחי וידל ורותה קופפר 17:1513.07.21

אם במאה הקודמת החיבורים בין כוכבים מצליחים הומצאו על ידי אנשי יחסי ציבור או כדי להסתיר בעיות אצל אחד הכוכבים או כדי לקדם את האינטרסים הכלכליים של האולפנים הגדולים, הרי שבשנים האחרונות הכוכבים למדו לנהל את העסקים המשותפים שלהם בעצמם. מביונסה וג'ייזי שאוחזים ברכוש משותף בשווי של יותר ממיליארד דולר ועד ברנג'לינה שנלחמים זה בזה כבר שנים בבתי המשפט כדי לפצל אחזקות אחרי הגירושין - הסלבריטאים למדו שאחד ועוד אחד שווה הרבה יותר משתיים.

 

 

 

 

 

מי הזוגות העשירים והעוצמתיים ביותר בהוליווד, מדוע ברק ומישל אובמה השתחלו לרשימה, איך הכדורגלנית מייגן ראפינו וחברתה הכדורסלנית סו בירד מחוללות שינויים חברתיים באמריקה ומה היתה ההחלטה העסקית הגאונית שקיבלו ויקטוריה ודיויד בקהאם והצילה את הקריירה של כל אחד מהם בנפרד והעצימה את הכוח המשותף שלהם?

  

מייגן ראפינו וסו בירד מייגן ראפינו וסו בירד צילום: ESPN THE MAGAZINE / RADKA LEITMERITZ

 

 

בתוכנית מספר 12 של הפודקאסט "קאש אנד טראש" מצביעים רותה קופפר ואליחי וידל על "הפאוור קאפלז" החזקים ביותר בתעשייה וחושפים את המספרים והאינטרסים הכלכליים שעומדים מאחוריהם.

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

x