אופנה

טרנד מכנסי הרכיבה: האופניים הם רק תירוץ

ראו הוזהרתן: מכנסי רכיבה הם הטרנד התמוה של הרגע. מפראדה ועד שאנל, גרסאות מתוחכמות לטייטס הספורטיביים כבשו את תצוגות הקיץ, בלי אף רכב דו־גלגלי בצד שיצדיק את קיומם

מורן לונדון 08:1326.03.19

חייבים לדבר על מכנסי רכיבה (Biker Shorts) — אותם טייטס קצרים וצמודים שמשמשים רוכבי אופניים, עשו בשנה האחרונה מעבר חד לקדמת ארון הבגדים וניפקו את הטרנד האופנתי הביזארי של הרגע. האשמות הן כמובן בנות חדיד וקרדשיאן — לפני כשנה נתפסו הדוגמנית בלה חדיד וקים קרדשיאן עם המכנסיים הללו ללא ליווי של רכב דו גלגלי בצידן, ומאז עולם האופנה כמקרחה.

 

 

צילומים: AHITI CHAM ,Daniele Oberrauch

 

מפראדה, דרך מוגלר, קוואלי ופנדי ועד שאנל, כולם העלו למסלולי תצוגות האופנה לאביב־קיץ 2019 מכנסי רוכבים בגרסאות אלגנטיות שמטשטשות את המקור הספורטיבי: הלייקרה מפנה את מקומה לבדים יותר מחוייטים; המראה המלא משודרג באמצעות ז’קט מחוייט וארוך, מעיל קל, או חולצה גברית גדולה במיוחד; והדפסים, תיפורים ואפליקציות שונות מחליפים את המיקס של שחור וגוונים זרחניים המסורתי.

 

מכיוון שמדובר בפריט לבוש לא סלחני, אנחנו ממליצים לבדוק איך הוא יושב עליכן בכמה מראות בחנות - יש זוועות שמתגלות רק בתאורה מסויימת. ואם יש ספק - עדיף להימנע. כמו שחז"ל אמרו: "אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x