שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אופנה

בגלל הרוח: כל אחד וקשירת הצעיף שלו

דיילת מכירות, מצטיין חדר כושר או אמן בוהמייני - לכל סגנון לבוש ואישיות יש קשירת צעיף שתתאים עבורו. כלכליסט נותן בהן סימנים

מורן לונדון 08:2011.12.18

 

מימין: קשר קלאסי, קשירה צרפתית, עניבה מרושלת, קשר משולש ועיטוף צוואר מימין: קשר קלאסי, קשירה צרפתית, עניבה מרושלת, קשר משולש ועיטוף צוואר

 

 

 

קשר קלאסי

 

למי יתאים: לכולם.

 

סוג הצעיף המומלץ: צמר רגיל או פשמינה עם גוף מלא ורכות.

 

אופן הקשירה: כריכת הצעיף מתחילה הפוך: הניחו אותו מקדימה על הגרון והשליכו את הקצוות לאחור. אספו אותם שוב מקדימה בהצלבה, וצרו קשר די הדוק במרכז (אין צורך לחנוק). כעת התחילו בסידור הקונסטרוקציה כך שהלולאה תכסה את הקשר והקצוות ישתלשלו יפה במרכז.

 

 

קשירה צרפתית

 

למי יתאים: חובבות בגדים צמודים ומשוויצי חדר כושר.

 

סוג הצעיף המומלץ: כל סוגי הצעיפים.

 

אופן הקשירה: קפלו את הצעיף לשניים והעבירו מאחורי העורף כך שביד אחת יש לכם לולאה וביד השניה קצוות פתוחים. הכניסו את הקצה הראשון לתוך הלולאה כשהוא עובר מעליה ואז הכניסו את הקצה השני לתוך הלולאה כשהוא עובר מתחתיה. הדקו מעט.

 

עניבה מרושלת

 

למי יתאים: אמנים ואנשים נונשלנטיים.

 

סוג הצעיף המומלץ: כל סוגי הצעיפים.

 

אופן הקשירה: קפלו את הצעיף לשניים, העבירו מאחורי העורף וחברו יחד מקדימה, כאשר הצד עם הקצוות הפתוחים נכנס בתוך הלולאה. הדקו כמה שמתחשק לכם.

 

ג'ורג' קלוני מדגים קשר עניבה מרושלת. מתאים לאנשים נונשלנטיים ג'ורג' קלוני מדגים קשר עניבה מרושלת. מתאים לאנשים נונשלנטיים צילום: איי פי

 

 

קשר משולש

 

למי יתאים: נציגי שירות לקוחות, דיילות מכירות.

 

סוג הצעיף המומלץ: צעיפי משי או גזה אוורירים.

 

אופן הקשירה: הצטיידו בצעיף רחב יחסית, אפילו מרובע וקפלו אותו למשולש, קישרו יחד את קצוות הבסיס והשחילו מעבר לראש. חשוב לדאוג שהצעיף יהיה ארוך מספיק כדי ללפף פעמים מסביב לצוואר, הדבר ייצור מפל בד מרשים יותר.

 

עיטוף צוואר

 

למי יתאים: צעירים חסרי מנוח.

 

סוג הצעיף המומלץ: כותנה או גזה דק ולא מאד ארוך.

 

אופן הקשירה: הרעיון כאן הוא לכרוך צעיף צמוד לצוואר מבלי להשאיר בחוץ קצוות. התחילו מלגלגל את הצעיף סביב עצמו כך שעצם יהפוך לצינורי. את הצינור כירכו מסביב לצוואר כמה פעמים, רצוי שלוש. לקראת הסוף קשרו פעם אחת והחביאו את הקצוות הנותרים תחת המעטפת שנוצרה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x