$
אופנה

אופנה לעונת המעבר: כחול־לבן עם אודם

עיצוב רומנטי בניחוח ארצישראלי, לצד איפור מוחצן ולא שגרתי. עונת המעבר כבר כאן

מורן לונדון 08:4416.04.18

כוכבים של זהב

מותג התכשיטים הישראלי HOTCROWN משיק קולקציה חדשה ששואבת השראה מבית האופנה Dior. איך זה קורה? שימוש מרכזי בכוכבים, שהיו כך מסתבר אהודים במיוחד על כריסטיאן דיור המנוח. הקולקציה מוצלחת, עשויה מזהב לבן וצהוב, ובעיקר משך את תשומת לבנו השובל הזהוב שיורד מכוכב כסוף למשל בשרשרת ובטבעת. להשיג בחנות דיור ב־TLV Fashion mall ובאתר המותג.

 

 

HOTCROWN. מחיר: 1,760 שקל HOTCROWN. מחיר: 1,760 שקל

 

משק כנפי ההיסטוריה

בשבוע הבא תיפתח בשנקר תערוכת ReDress של המחלקה לעיצוב אופנה. יוצגו בה 18 מערכות לבוש פרי יצירתם של סטודנטים משנה ב’, שבנושא תולדות הלבוש התבקשו לשחזר דגמים תקופתיים מההיסטוריה של העולם המערבי. כל היצירות נעשו בצבע האדום והתוצאה אנתרופולוגית ומעניינת לחובבי ההיסטוריה של האופנה. גלריה לורבר, שנקר, רחוב ידע עם 8, רמת גן. מ־23.4 עד 4.5. הכניסה חינם.

 

 

מתערוכת ReDress בשנקר. בגדים תקופתיים באדום מתערוכת ReDress בשנקר. בגדים תקופתיים באדום צילום: שי נייבורג

 

 

מלודיה מקומית

המותג הישראלי Two Tone תמיד מצליח להרגיע אותנו עם העיצובים הנקיים, הרומנטיים והכמעט מלודיים שלו. העונה הושפעו מעצבי המותג מלידת בתם, והאירוע המשמח הוביל אותם למחשבות נוגות על דשא, כנרת וחברים, ובקיצור: ארצישראליות. עיצובים בסגנון מקומי מובהק הופכים למעודנים, עדכניים וקלילים תחת הפרשנות של Two Tone, כולל שמלות רחבות, חצאיות מקסי וחולצות סבתא מכופתרות. להשיג בחנות ובאתר המותג.

  

 Two Tone. 1,250-380 שקל Two Tone. 1,250-380 שקל

 

מריחה משוגעת

מותג האיפור M.A.C משיק קולקציה חדשה שנוצרה על ידי כוכב האופנה ניקולא פורמיצ’טי. הקולקציה מציעה איפור צבעוני לא שגרתי, המשלב בין אופנת רחוב לסגנון יפני ילדותי. עם אודמים סגולים ושחורים וצלליות תואמות. לא מתאים לכל אחת, אבל תתחבב על מי שאוהבת להשתגע.

 

 

ליפסיק של M.A.C. 101 שקל ליפסיק של M.A.C. 101 שקל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x