שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
המלצות לסופ"ש

יוצאים מהחול: המלצות סופ"ש

תיאטרון חולות בהצגה יחד עם מבקשי המקלטים, פסטיבל אפוס הבינלאומי ותערוכת אמנות על נשים

מאיה נחום שחל והילה דביר 08:4115.03.18

תערוכה: "האשה עם העדשה" - תערוכה של המחלקה לאמנות בסמינר הקיבוצים הקושרת בין אמנות פלסטית לקולנוע ויוצרת שיח חדש וביקורתי על האשה כיוצרת וכמושא אמנותי. פרטים: חמישי,19:30, מרכז אדמונד דה רוטשילד תל אביב. הכניסה חופשית.

 

הצגה: קבוצת תיאטרון חולות, שבה משתתפים מבקשי מקלט, תקיים אירוע סולידריות והתנגדות לגירוש עם הצגה ושיחה לאחריה. פרטים: שישי, 13:00, תיאטרון תמונע.

 

 

שמלה מהקולקציה של קרן שביט שמלה מהקולקציה של קרן שביט צילום: ניר יפה

 

מופע: כחלק מסדרת המפגשים המוזיקליים "צליל לירי" יתקיים המופע "אריק איינשטיין לילדים". פרטים: שבת, 11:30, תיאטרון חולון. לבני 5 ומעלה. 50-40 שקל.

 

אמנות: מפגש ושיח בין יוצרות על התערוכה "קרוב" של דינה רקנאטי. בהשתתפות שרה פון שוורצה בגלריית המוזיאון הפתוח. פרטים: שבת, 11:30, גן התעשייה תפן.

 

לכל המשפחה: מסלול פריחת התורמוסים בגולן, באזור שמצפון לעין תינה ומדרום לקיבוץ גונן. פרטים: חמישי־שבת, המלצות באתר "זורמים לכנרת" ובעמוד הפייסבוק.

 

סרט: במסגרת פסטיבל אפוס הבינלאומי לסרטי תרבות ואמנות יוקרן הסרט "הנסיך הקטן", עיבוד קלאסי לספרו של אנטואן דה סנט אכזופרי, לאחריו תתקיים סדנה לילדים. פרטים: שבת, 10:00, מוזיאון תל אביב.

 

מכירה: קרן שביט חוגגת את חשיפת הקולקציה החדשה שלה, באירוע מכירות עם הנחות של עד 50% הנחה על פריטים מקולקציית החורף שלה וגם מגוון פריטים של מעצבות ויוצרות מקומיות. פרטים: עד 20 במרץ, עולי ציון 13 תל אביב.

 

תיאטרון חולות נגד הגירוש תיאטרון חולות נגד הגירוש צילום: מיכאל וייג

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x