$
פנאי

אימון אישי: גולשות באגם

בפארק דרום נפתח קורס קצר לסקי מים - לנשים בלבד

רעות ברנע 08:3802.09.14
"סקי מים הוא לא רק ספורט לגברים", אומרת אביב קוך, מנהלת Lake TLV, המרכז לוויקבורד וסקי מים בכבלים, "אבל כשפתחנו את המרכז לפני כשנה ראינו שחוץ מהמקצועניות אין נשים שעוסקות בזה כתחביב או כפעילות גופנית, וחבל".

 

כדי למשוך יותר נשים לתחום פתחו במרכז לפני כחודש וחצי קורס ייעודי להן. הקורס, בן ארבעה שיעורים בני 90 דקות, מתקיים באגם שבפארק בגין בדרום תל אביב - המקום היחיד בארץ שאפשר לעשות בו סקי מים בכבלים בלי לשכור סירה. "פשוט מגיעים כמו לחדר כושר, והכל כבר נמצא במקום", אומרת קוך.

 

סקי. פעילות אירובית, עבודת שרירים ויציבה, והרבה אדרנלין סקי. פעילות אירובית, עבודת שרירים ויציבה, והרבה אדרנלין צילום: עמית שעל

 

השיעורים מתקיימים בקבוצות של עד עשר נשים עם ליווי צמוד של שלושה מדריכים לפחות. מתחילים בחימום ומתיחות מחוץ למים, ובזמן הגלישה מגלים שמדובר בעבודת שרירים מאומצת בדגש על יציבה. "על שרירי הירך האחורי, למשל, אפשר לעבוד שבוע בחדר הכושר ולא להגיע לעבודה שמתבצעת בשיעור סקי מים אחד", מסבירה קוך. "אין צורך בניסיון קודם, וכדי להצליח צריך רק להקשיב להוראות. האימון משלב פעילות אירובית עם עבודה על שרירים במנחים סטטיים, ומספק גם המון אדרנלין. הרי זה ספורט אקסטרים".

 

פרטים: 420 שקל לארבעה מפגשים. Lake TLV, פארק בגין (פארק דרום), laketlv.co.il, 03-7391168.

 

מד קלוריות: ב־90 דקות שורפים 800–500 קלוריות

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x