$
פנאי

עד 1 בספטמבר

מה לעזאזל לעשות עם הילדים בחופש הגדול

כתבי כלכליסט 11:5007.07.14

7.7 סיור פרפרים לקטנטנים. במוזיאון הילדים בחולון ייערך סיור "בעקבות פרפרים", שבו ילמדו המסיירים על מחזור החיים הקצרצר של המעופף הכי יפה בשטח. פרטים: 10:00 בבוקר, לבני2.5 –4. 45 שקל, פארק פרס, חולון.

 

8.7 סיפור וניסויים. במרכז חווידע בבת ים תתקיים בכל יום שלישי שעת
סיפור — אבל לא סתם, אלא שעת סיפור מדעית. מלבד הסיפור ייערכו במקום גם ניסויים מדעיים, והילדים יוכלו לבקר בתערוכות המוצגות במקום ובחדר משחקי החשיבה. היום תוכלו לשמוע את הסיפור "רחוב ירמיהו" מאת לבי דאון, שעוסק ביצירת רעש וקול. פרטים: 16:30, לבני 3–6. 10 שקלים לילד, הורים בחינם, העמדות 1, בת ים.

 

9.7 הפנינג לילי. הורים לילדים אמיצים במיוחד, זה בשבילכם: צאו למלחמה נגד בני החושך שכוללת טיול עששיות, סיפורים לשעת לילה מאוחרת ומופע להטוטי אש. פרטים: 20:00, לבני 5–14. 15 שקל לילד, 29 שקל למבוגר, הגן הלאומי בית גוברין.

 

10.7 קסם של סרט. "קסם של בית" שמגיע היום לבתי הקולנוע הוא בכלל סרט בלגי, אבל אתם לא ממש תרגישו בהבדל בינו לבין סרטי ילדים של פיקסאר. שביעות רצון מובטחת לילדים ולמבוגרים, עם עלילותיו של חתול ג'ינג'י חמוד במיוחד, או אם תרצו - כש"הארי פוטר" ו"צעצוע של סיפור" פוגשים את "שכחו אותי בבית". פרטים: לבני 4 ומעלה, בבתי הקולנוע ברחבי הארץ.

 

מה לא לעשות:

 

מתחם התחנה. מתחם התחנה בנווה צדק הוא המקום האידיאלי לבילוי משפחתי ביום קיץ לוהט. הבעיה היא שכל המשפחות בישראל חושבות ככה, והתוצאה היא המוני זאטוטים והורים מיוזעים שהופכים את החוויה לבלתי אפשרית. בסופו של בילוי מייגע עם ילדיכם ועם ילדי כל עם ישראל, הבילוי היחיד שתוכלו לחשוב עליו הוא בבית, עם המזגן.

 

כתבו: רעות ברנע, יעל סובינסקי, אורי שאלתיאל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x