$
כושר

אימון אישי: רותמות את העגלה

האמהות בקבוצת Mommysport משתמשות בתינוק ובעגלה כאמצעי כושר לכל דבר

רעות ברנע 09:3118.03.14

"אחרי הלידה של בני הבכור הייתי מוציאה חברות להליכה עם העגלות", מספרת אביגיל קינן, יוזמת קבוצת הכושר Mommysport לנשים אחרי לידה. "דווקא עכשיו, כשהילדים שלי כבר בגנים, זה יוצא לפועל".

 

קינן, מדריכת כושר ופילאטיס שמתמחה בהדרכת נשים בהיריון ואחרי לידה, פתחה לפני כחצי שנה קבוצה ברמת השרון ולפני כשבועיים קבוצה נוספת בתל אביב. הקונספט פשוט: אמהות טריות מגיעות עם התינוקות בעגלה ומשתמשות בעגלות כאמצעי כושר לכל דבר.

 

אימון בקבוצה. התינוקות משחקים, האמהות עובדות על שרירי הרגליים אימון בקבוצה. התינוקות משחקים, האמהות עובדות על שרירי הרגליים צילום: אוראל כהן

 

השיעור, כבן שעה, מתחיל בהליכה אינטנסיבית בשבילי הפארק. האמהות מזיעות והתינוקות נהנים מהנוף, ואפילו סרבן העגלות הפרטי שלי הצליח להחזיק מעמד עשר דקות בלי להתעצבן. בהמשך עושים תרגילים לחיזוק שרירי הרגליים והישבן באמצעות הישענות על העגלה וקפיצות על מדרגות בפארק. חלקו השני של השיעור מתקיים על הדשא במקום מוצל, שם מניחים את התינוקות לשחק על משטח פעילות, והאמהות עושות תרגילים נוספים שעובדים על שרירי הבטן, הגב והרגליים.

 

מדובר בשיעור כושר לכל דבר, אבל כש"מאובזרים" בתינוק היתרון הוא שאפשר תמיד לעצור לקחת אוויר. לא משום שאנחנו לא בכושר, חלילה, אנחנו פשוט חייבות להחליף לו חיתול.

 

  • פרטים: 180 שקל לחודש לשיעור אחד בשבוע, 350 שקל לחודש לשני שיעורים בשבוע. 052-3465478 או בדף הפייסבוק Mommysport.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x