שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פנאי

תערוכה: "In search of a perfect lover", גלריה עינגע

תערוכה קבוצתית, בהשתתפות דוד עדיקא, גיל מרקו שני, ביאנקה אשל גרשוני, אינגה פרייס קנטור ואחרים, חוקרת ומתארת דרך האמנות את הדימוי של המאהב האידיאלי והטיפוס המושלם

יעל סובינסקי 09:1910.11.13

תערוכה קבוצתית, בהשתתפות דוד עדיקא, גיל מרקו שני, ביאנקה אשל גרשוני, אינגה פרייס קנטור ואחרים, חוקרת ומתארת דרך האמנות את הדימוי של המאהב האידיאלי והטיפוס המושלם. שם התערוכה לקוח מסדרת העבודות בעלות השם הזהה שהוצגו בגרמניה, בבלגיה ובארה"ב לפני כעשור, והתערוכה הנוכחית ממשיכה את תהליך החיפוש.

 

קהל היעד: חובבי תערוכות קבוצתיות ורומנטיקנים.

 

"ללא כותרת", שי זילברמן "ללא כותרת", שי זילברמן

 

דבר המבקרת: עבודותיהם של תשעה אמנים מוכשרים מרכיבות את החיפוש אחר המאהב המושלם, ביניהם: שי זילברמן, שעבודות הקולאז' שלו מפרקות את פניהן של דמויות גבריות נאות שוב ושוב אל דמות גברית, שאת קווי המתאר שלה הוא צובע בצבעים שמשתנים בין תמונה לתמונה.

 

דניאל סילבר, שחוזר בעבודותיו אל דמותו של גבר וצובע את קווי המתאר שלו בצבעי מים שמשתנים בין תמונה לתמונה; או הילה לולו לין, שעבודת המיצב והווידיאו שלה, המוצבת בכניסה לגלריה, ממשיכה לגעת גם לאחר הצפייה בה. יש לא מעט תערוכות מוצלחות, שלא מצליחות לייצר רגש שנשאר עם המבקר גם לאחר לכתו, ונראה שבתערוכה הנוכחית נבחר נושא שמצליח להיות רלבנטי כמעט לכל אחד. למרות הסיכון ליפול למלכודת הקלישאות והקיטש, העבודות והשילוב ביניהן מתחברים בהרמוניה לכדי מארג יפהפה, ורגיש (גלריה עינגע, עד 27 בנובמבר, בר יוחאי 7, תל אביב. הכניסה חופשית).

 

› שורה תחתונה: תערוכה שמצליחה לגעת - ולא רק להרשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x