כושר

לחיות נכון: אירובי מקוון

האתר evt.co.il מציע למי שמתקשה להגיע לחדר כושר מינוי לאימונים אישיים בבית

יונת נחמני 08:5903.09.13
גם מתאמנים מסורים מתקשים בחגים: מצד אחד ארוחות עשירות, ומנגד שינויים בסדר היום שאינם מותירים זמן לחדר הכושר. הפתרון לכך הוא אימוני כושר מקוונים בהתאמה אישית.

 

האתר evt.co.il הוא מיזם שמציע אימון בבית מול המחשב, עם מדריך כושר אישי ובשעות שנוחות למשתמש. "הרעיון הוא לאפשר אימון במרחב הפרטי ובעלות נמוכה ושווה לכל נפש", מסביר מאמן הכושר ששי מועלם, שהקים את האתר. "הבנתי שחסרות אופציות זולות יותר לשמירה על כושר ואורח חיים בריא, במיוחד לאור יוקר המחיה. מחיר המינויים בחדרי הכושר גבוה, ורבים מהמנויים לא מנצלים אותם. התחלתי לחפש פתרון מקצועי, נוח ונגיש".

 

אימון מול המחשב. יתאים גם לאמהות שכל יציאה מהבית מבחינתן היא מבצע אימון מול המחשב. יתאים גם לאמהות שכל יציאה מהבית מבחינתן היא מבצע צילום: שאטרסטוק

 

האתר של מועלם מציע למשתמשים תוכניות אימון המותאמות לנתוניהם האישיים ולמטרות שהגדירו, ובצוות המאמנים מדריכים מנוסים שגם מתוגמלים מהכנסות של האתר. בין השיעורים שאורכם חצי שעה - אירובי דאנס, קיקבוקסינג, אימוני כוח, Core, פילאטיס, אימון כושר לאמהות לאחר לידה וגם ייעוץ תזונתי. התוכנית האישית שהמשתמש מרכיב לעצמו מתקדמת בקצב מובנה, והזמינות של שיעור חדש תלויה בהשלמת השיעור הקודם בסדרה. בדף המשתמש מקבל הנרשם הנחיות לאימוני ההמשך ולתדירות שבה יש לבצע את האימון.

 

מחיר המינוי החודשי עומד על 24 שקל, ושני השיעורים הראשונים בכל תוכנית מוצעים בחינם. את המינוי אפשר לבטל בכל רגע ללא קנסות יציאה.

 

מועלם טוען כי המחיר הנוח אינו היתרון היחיד של האתר. "אנשים היום עסוקים יותר ועובדים מסביב לשעון", הוא אומר. "יש גם כאלה, כמו אמהות לילדים קטנים, או כאלה שרק ילדו, שהיציאה מהבית היא בשבילן מבצע מסובך. אם יש להן חצי שעה פנויה הן יכולות להתאמן בבית ולחסוך את הבלגן. יש גם אנשים שבוחרים לא להגיע לחדר הכושר כי הם מתביישים או מרגישים שלא בנוח - והאימון במרחב הפרטי שלהם חוסך להם את המבוכה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x