$
פנאי

מעבירים את החופש: "המסע לכוכב המינימיקים" במיקסינמה

אולמות הקולנוע עוצבו במיוחד לילדים. הסרט מבוסס על סדרת הטלוויזיה ואתר "מיקמק". שתי בנות 6 שרדו, נהנו ולא ויתרו על בית הקפה המציע תפריט עמוס סוכרים, כולל עוגיות בצורת מיקמקים

מעין גבאי 10:0931.07.13

"המסע לכוכב המינימיקים" הוא סרט האנימציה הישראלי הראשון באורך מלא (94 דקות) והוא מוקרן באולמי מיקסינמה - רשת אולמות קולנוע שעוצבו במיוחד לילדים. הסרט מבוסס על סדרת הטלוויזיה "מיקמק" ועל העולם הווירטואלי באתר האינטרנט של "מיקמק". הוא מספר על חבורת המיקמקים שעוברים מסע מרובה תלאות להצלת הכוכב שלהם. כמו בכל סרט המיועד לילדים - גם כאן המסר החינוכי עובד, וכמו תמיד הסוף טוב ואין כמו עבודת צוות וחברות אמת.

 


 

לאולם הקולנוע בקניון רננים ברעננה לקחתי את ירדן וליה, בנות 6, מלווה בחשש קל שלא יחזיקו מעמד לאורך שעה וחצי. אולם הקולנוע עוצב עבור ילדים עם כיסאות מוגבהים, שירותי ילדים ועיצוב שכולו צבעוניות ושמחה. שמחתי לגלות שהן נשארו ערות לכל אורך הסרט, הן נהנו לפגוש את הדמויות המוכרות מהטלוויזה , ואפילו שרדו את הקטע המפחיד.

 

אם בכניסה למתחם הקולנוע, שבו עוברים דרך חנות מוצרים של דמויות המיקמקים, הצלחתי להדוף את הבקשות לקנות בובת מיקמק, בסוף הסרט הבנות לא ויתרו על ישיבה בבית הקפה מיקפה, המותאם גם הוא לילדים ומציע תפריט עמוס סוכרים, וכלל גם עוגיות בצורת מיקמקים. מבית הקפה יש מעבר למתחם אינטראקטיבי עם משחקי מחשב שהכניסה אליו בתשלום נוסף, אבל עליו ויתרנו. השעתיים שהעברנו במתחם היו מאוד מהנות. החיבור בין הסרט לעולם הקולנוע ובית הקפה המותאמים לילדים מוצלח מאוד.

 

ירדן וליה במיקפה ירדן וליה במיקפה

 

מחיר: 40 שקל

זמן: כשעתיים

גיל: 6–12

איפה: קניון רננים, רעננה; גרנד קניון, באר שבע; גרנד קניון, חיפה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x