$
פנאי

אפליקציות צילום אוכל

לשנות הרגלי אכילה, לזכור ארוחות מיוחדות, לקבל השראה לבישול ולחפש מסעדות חדשות. "כלכליסט" מביא את האפליקציות המעניינות ביותר לצילום ושיתוף מנות

נמרוד צוק 10:1415.10.12

Foodspotting. אפליקציה שהיא רשת חברתית מבוססת תצלומים לחובבי מזון. הרעיון הבסיסי פשוט — הגישו לך מנה מוצלחת במסעדה, אתה מצלם ומתייג אותה, ומשתמשים אחרים יכולים לדרג אותה, ולשתף ברשתות חברתיות אחרות. מסביב לקונספט נתפר מערך רחב של אפשרויות, כמו חיפוש מנות במסעדות קרובות, מנות שחברים המליצו עליהן או מנות שצריך להיזהר מהן. ערך מוסף: כלי מצוין לאיתור מנות מומלצות במסעדות בערים הגדולות בעולם, כולל מיקום המסעדות במפה ומציאת המנות הפופלריות הקרובות אליך ביותר. בחינם, זמין לאייפון, אנדרואיד, ווינדוס פון ובלקברי, www.foodspotting.com.

 

Foodspotting Foodspotting

 

Evernote Food. התוספת האחרונה למשפחת אפליקציות ניהול המידע האישי מיועדת למי שרוצה לנהל רישום של המנות שהוא אוכל או מבשל. מצלמים תמונה של המנה, המסעדה או השותפים לארוחה, בוחרים מיקום, מוסיפים תגיות והערות, ואפשר גם לשתף בפייסבוק ובטוויטר. רשימת המנות נשמרת בענן ואפשר לעבור עליה כרונולוגית או לחפש לפי מילות מפתח. ערך מוסף: פחות רשת חברתית, יותר פנקס אישי לתיעוד מסודר של המנות הטובות שאכלת. בחינם, זמין לאייפון ואנדרואיד, evernote.com/food.

 

Evernote Food Evernote Food

 

The Eatery. אפליקציה עם גישה שונה לטיפוח הרגלי אכילה בריאים. במקום לספור קלוריות, היא מציעה למשתמשים להעלות תצלומי מנות שאכלו, ולחברים שלהם לדרג את מידת הבריאות של המנה (11 דרגות מ"שמן" ועד "בריא"). כך אפשר לקבל תמונה אובייקטיבית יותר, מבוססת "חוכמת ההמון", על בריאות התפריט. האפליקציה יודעת לשקלל את הנתונים לדיווחים כמו "כמה בריא מה שאכלתי השבוע", נקודות החוזק והחולשה בתפריט והצעדים המומלצים לשיפור הרגלי האכילה. ערך מוסף: כלי שימושי לשומרי משקל וחובבי אכילה בריאה שנואשו מהגישות הסטנדרטיות לדיאטה. בחינם, זמין לאייפון, eatery.massivehealth.com.

 

The Eatery The Eatery

 

SnapDish. אם אינסטגרם היא רשת תצלומים חברתית שהופכת לעתים לפיד מתמשך של תצלומי אוכל, SnapDish לוקחת את האלמנט הזה וממקסמת אותו: מדובר באפליקציה שאינה עושה דבר מלבד לאפשר לאנשים לצלם מנות, לשתף את התמונות עם חברים ולהגיב. האפליקציה כוללת פילטרים שהותאמו במיוחד לצילומי אוכל, והיא מתמקדת פחות במסעדות ויותר במנות שמבשלים בבית. ערך מוסף: יכול להועיל למי שמחפש רעיונות למנות יפות, או רוצה פידבק מהיר על מה שבישל. בחינם, זמין לאייפון ואנדרואיד, snapdi.sh.

 

SnapDish SnapDish

בטל שלח
    לכל התגובות
    x