שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פנאי

האולימפיאדה האחרת

56 ימים לפני פתיחת אולימפיאדת לונדון ייערכו על גבעות Cotswold בדרום מערב אנגליה תחרויות יצירתיות יותר עם אירוע שיא: קרב בעיטות לעצם השוק

רועי קורן 09:5806.05.12
עולם הספורט כוסס ציפורניים בציפייה דרוכה לפתיחת המשחקים האולימפיים בלונדון. ידידי המערכת המתגוררים בעיר מדווחים על תנועת מחתרת של לונדונים, שכל מבוקשם הוא להימלט מהעיר בימי המשחקים. לא חשוב לאן ובאיזה אמצעי תחבורה - העיקר לברוח מגדודי היפנים, הסינים, האמריקאים ועוד ועוד, שישטפו את העיר כשהם חמושים במצלמות ובקולניות מופרזת.

 

גם המדור ממתין לאירוע הגדול. לא, לא זה שמככב בפסקה הקודמת. יש מספיק אנשים שיתעניינו בו. אנחנו מכינים את עצמנו למפגש הספורטיבי המועדף עלינו: Cotswold Olimpick Games, שייערך ב־1 ביוני.

 

קוטסוולד הוא אזור פסטורלי (וכמעט שכחנו - ציורי) של גבעות מוריקות בדרום מערב אנגליה, המשובץ בטירות עתיקות ומהווה תפאורה מושלמת לתחרות הנושאת את שמו. התחרות היא מחווה בת מאות שנים למסורת של תחרויות ספורטיביות, שניצלו את תוואי הקרקע ואת יצר התחרות של האבירים שייסדו אותה ב־1612. האולימפיאדה הזאת קרובה ללבנו בעיקר כי המתחרים בה מתמודדים עם אתגרים שכולנו חווינו פה ושם. אין כאן סילונים אנושיים שעפים על מסלול מחומרים מהחלל, וגם לא אנשים ששוחים מהר יותר מכריש.

 

אז מה יש? אזור התחרויות מחולק לכמה מתחמים על ראשי הגבעות, ולמסלול מכשולים המתפתל ביניהן. בין התחרויות אפשר למצוא תחרות בטיפוס על חומות טירה עתיקה, תחרות משיכת חבל המונית הכוללת טבילה בביצת שפכים למפסידים, ומסלול מכשולים. שוב, בניגוד לאולימפיאדה המיינסטרימית, שבה ידלגו מעל משוכות מהונדסות, כאן יעבירו הצוותים קורות עץ מנקודה לנקודה, יפגינו שיווי משקל בהליכה על קורה כשהם נושאים חבילות חציר ועוד מטעמי כפר.

 

אחד משיאי האירוע הוא מחווה לימים עברו: תחרות ותצוגה של אילוף בזי ציד, ענף שהיה נפוץ בימים שבהם נוסדה התחרות. גם פינות להעסקת הדרדקים המעיקים לא חסרות כאן.

 

היאבקות הבעיטות. בכותונת לבנה וקצת קש להגנה היאבקות הבעיטות. בכותונת לבנה וקצת קש להגנה

 

ענף הספורט החביב עלינו ביותר בקוטסוולד הוא, ללא ספק, ההיאבקות הנקראת Shin Kicking. אלו מביניכם שאינם חובבי הז'אנר, ישמחו לדעת כי מדובר בצמד מכלי טסטוסטרון אנושיים שניצבים זה מול זה כשהם לופתים איש את כתפי רעהו.

 

תוך דחיפות הדדיות הם בועטים זה ברגליו של זה, בניסיון להפיל את היריב. במילה "בועטים" אנו מתכוונים, אם היה ספק, לחבטות אימתניות של ממש תוך סכנת ריסוק עצם השוק.

 

משום מה לבושים צמד הבועטים במעין כותונות לבנות, השד יודע לשם מה. ייתכן כי מארגני האירוע סברו כי לבוש לבן ישתלב מצוין עם מדי הרופאים והאחיות בבית החולים המקומי, שאליו יגיעו מן הסתם חלק מהמתאבקים. ציוד ההגנה היחיד הוא גיבוב של קש על הרגליים.

 

חשבון מהיר מצביע על כך שהשנה חוגג האירוע בקוטסוולד בדיוק 400 שנה. מספר כזה עגול אסור לפספס, אתם חייבים להיות שם. ותשמרו על הרגליים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x