• תפריט
הפסקה לעסקית

ילדים והמבורגר זה שמחה

התפר שבין העסקית ל־Happy Hour באגאדיר אמבסי הוא עבור הקטנים פסגת הקולינריה, והמבוגרים תמיד יכולים להתנחם במוחיטו. היה טעים

גלי וולוצקי 10:0602.04.12

זמן האיכות שנכפה על ההורים בישראל באדיבות משרד החינוך הוא הזדמנות לחשוף את דור העתיד לקולינריה המקומית. אחרי דין ודברים ארוך ומייגע עם שלושת הפראים, שבו הצעתי להם את מיטב מסעדות העיר לארוחת צהריים בין הסרט לבילוי בפארק, הם בחרו בגולת הכותרת של הגסטרונומיה מגיל 5 ועד גיל 20: המבורגר.

 

התפשרנו על אגאדיר אמבסי, סניף הדגל של רשת אגאדיר, שעל פי השמועות יודע לספק גוד טיים גם לילדים וגם להורים.

התפריט העסקי החדש שם מציע שלושה מסלולי מחיר – 71/65/57 שקל – ובכולם תקבלו מנה ראשונה, עיקרית ושתייה קלה. תפריט הילדים המצומצם מציע המבורגר או שניצלונים וצ'יפס תמורת 39 שקל.

 

בצירוף מקרים מופלא הגענו לאמבסי בשעה האחרונה של הדיל העסקי, שהיא גם השעה הראשונה של ה־Happy Hour. זהו ללא ספק המועד המועדף לבילוי עם הילדים, כי בזמן שהם ישחקו באייפוד ויריבו על בקבוקי הקטשופ, אתם תוכלו להתנחם במוחיטו קפוא או באחד מהמשקאות האחרים המוגשים ב־30% הנחה.

 

שיתוף פעולה פורה עם המלצרית הניב אקט חינוכי שבסיומו האוכל הוגש רק לאחר ששלל העזרים הטכנולוגיים המלווים את הילדים הוטמנו בתיקים. מנת הילדים התגלתה כשני המבורגרונים (במשקל 80 גרם האחד), שהוגשו בשתי לחמניות קטנות ליד ערימה נדיבה של צ'יפס. הם היו מספקים, רק חבל ששכחנו להתריע על מידת הצלייה המבוקשת, ולכן קיבלנו אותם צלויים קצת מעבר לרצוי.

 

המבורגר ילדים. 39 שקל לשתי קציצות 80 גרם בלחמניות ומנה נדיבה של צ'יפס המבורגר ילדים. 39 שקל לשתי קציצות 80 גרם בלחמניות ומנה נדיבה של צ'יפס צילום: אלה סברדלוב קרן

 

סלט ירוק היה חביב, תובל ברוטב טוב והכיל מלבד קרעי חסה רומית גם עגבניות שרי צהובות ואדומות, צנוניות וסלק אפוי.

 

המנה העיקרית - פיש אנד צ'יפס מפלצתי בגודלו (65 שקל) - הוגשה לוהטת ומגרה. נתחי דג לברק נעטפו בבצק בירה קצת עבה מדי וקצת כבד מדי, אבל טעים מאוד, והוגשו על הררי צ'יפס בליווי רוטב טרטר טוב. זו היתה מנה מוצלחת, אבל כזו שמחייבת לאחריה רביצה על הספה.

 

האייפוד הוגנב בחזרה מהתיק, הזמנו עוד מוחיטו (21 שקל אחרי הנחת Happy Hour) וחשבון, והתקשרנו לסבתא לשאול אם היא עסוקה. עוד יום בחופשת טרום פסח עבר בשלום, ועל כך אמרו אמן.

 

שם: אגאדיר אמבסי

ז'אנר: מסעדת המבורגרים

מיקום: בן יהודה 120 ת"א, 03-5227080

מחיר העסקית: 71/65/57 שקל, ראשון־חמישי 12:00–17:00

התחככות: תל־אביבים מגיל 5 עד 50

כשרות: אין

שירות: יעיל

חניה: כמעט בלתי אפשרית עדיף בתחבורה ציבורית

נגישות נכים: יש, ויש שירותי נכים

שורה תחתונה: לא יקר ומספק את הסחורה

 

קבלו ניוזלטר שבועי שיעזור לכם לתכנן את בילויי סוף השבוע. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x