• תפריט
אופנה

הגילדה מציג: עבודות בהשראת המותג "פראו בלאו"

סטודנטים בבית הספר לעיצוב נעליים ואביזרי אופנה נדרשו לעצב קולקציה בהשראת מותג האופנה הידוע

לרה רוטר 19:1724.02.11

בית הספר הגילדה לעיצוב נעליים ואביזרי אופנה, מציג פרויקט עיצוב ראשון מסוגו, בו סטודנטים ממסלול הלימודים השנתי ללימודי עיצוב נעליים ואביזרי אופנה, נדרשו לעצב קולקציה בהשראת מותג האופנה "פראו בלאו".

 

במסגרת הקורס, התנסו הסטודנטים בעבודה אמיתית מול תעשיית האופנה המקומית תוך חקירה של ערכי המותג הידוע בהיעדר אביזרי אופנה ונעליים.

 


במהלך הפרויקט, נחשפו הסטודנטים לעבודתם של פיליפ והלנה בלאונשטיין, המעצבים של "פראו בלאו", למדו לבנות קולקציה לקהל היעד שלהם, רכשו כלים לפיתוח מוצר והכינו פרזנטציה מקצועית תוך הקפדה על חזון המותג ועמידה בדרישותיו. עיצוב הקולקציה נדרשה להתכתב עם אופי הלקוחה, להתאים לעונה, לטווח המחירים של המותג ועוד.

 

בתום הסמסטר, הגישו הסטודנטים את הקולקציות שעיצבו והפרויקט המצטיין שענה על כל הדרישות, נבחר. סופו של הפרויקט נחתם באמצעות הגשה מקצועית בו נכחו סגל המרצים של ביה"ס יחד עם פיליפ והלנה בלאונשטיין. בימים אלו עובדים הסטודנטים על פרויקט דומה עם המעצבת דורית שדה.

 

נינה רוזין וגל שוקרו גנון, המייסדות והמנהלות של "הגילדה" מקוות שפרויקטים מאין אלו יובילו בסופו של יום לשיתופי פעולה אמיתיים, בהם מותגי אופנה ישקיעו, ייצרו וימכרו בחנויותיהם את העבודות הנבחרות של הסטודנטים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x