$
מוסף באזז דצמבר 2010

חמש תוכניות שלא ייאמן שהן קיימות

סלבז שעוברים לגור עם חיה, נשים שלומדות לאלף את בני זוגם, ותחרות בין רבי, קאדי, כומר ונזיר בודהיסטי

עמרי מרכוס 11:0208.12.10

"מה הדת שלך?" (טורקיה): גרסה מוזרה של "האח הגדול": מה קורה כשמכניסים רבי, קאדי, כומר ונזיר בודהיסטי לבית אחד עם עשרה אתאיסטים? על כל אתאיסט שימיר את דתו לאחת הדתות יזכו כהן הדת והמאמין בטיסה למקום הקדוש לדתי.

 

"מי רוצה לא להיות הומלס" (יפן): זה לא ממש פורמט, אלא

העונה החדשה של "מי רוצה להיות מיליונר?" ביפן, שבה משחקים אנשים שעומדים לאבד את ביתם. מי שלא ינצח יהפוך להומלס.

 

"חיי כחיה" (בריטניה, גרמניה): סלבז עוברים לגור במשך שבוע עם חיה: חזיר (בצילום), פינגווין או סוס ומתנהגים בדיוק כמוה. בבריטניה, שבה שודרה התוכנית בשנה שעברה, היא זכתה להצלחה גדולה. בגרמניה היא בוטלה אחרי שבוע (והוחלפה, בהן צדקי, בסדרת סרטי "אסקימו לימון").

 

"תגרמי לבעלך לכרוע" (בריטניה): התוכנית היחידה בעולם שאני מכיר שבוטלה בגלל הצלחתה. המפיקים התבססו על מחקר שקבע שאפשר לאלף גברים בדומה לכלבים. "תגרמי לבעלך לכרוע" היתה תוכנית קואוצ'ינג שבה נשים מתוסכלות נלקחו בחשאי לעבור הכשרה באילוף, בלי ליידע את בני זוגן. הן חזרו הביתה וניסו את הטכניקות. למרבה התדהמה זה היה כל כך אפקטיבי, שגברים החלו לשלוח מכתבים זועמים לפרלמנט והבי.בי.סי ביטל את התוכנית.

 

"שוטרים" (רוסיה): תוכנית בשידור חי, שבה רודפים שוטרים (אמיתיים) אחרי גנבי רכב (אמיתיים) ברחובות מוסקבה. אם הגנבים לא נתפסים עד סוף התוכנית, הרכב ניתן להם כפרס. השוטרים, שלא רוצים להיות מושפלים לעיני כל האומה, לא בוחלים באמצעים - וביותר ממקרה אחד לא ברור מה עלה בגורלו של גנב הרכב שנתפס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x