שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי

ועידת לונדון

מנכ"ל PlayerMaker על התקנת סנסורים בנעלי הספורטאים

גיא אהרון, מנכ״ל ומייסד משותף של החברה הישראלית, השתתף בוועידת Mind the Tech של כלכליסט בלונדון. החברה פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לעקוב אחר שחקנים ולקבל מידע מלא על כל מה שהם עושים על המגרש

הגר רבט, לונדון 18:2812.09.19

 


 

"מצאנו משהו שמשותף כמעט לכל העוסקים בספורט ובעצם לכל מי שיושב עכשיו בחדר הזה - כולם נועלים נעליים״, כך הסביר גיא אהרון, מנכ"ל ומייסד משותף של PlayerMaker כיצד חשבו בחברה להתקין חיישנים על נעלי הספורטאים כדי לאסוף ולנטר מידע על תפקוד של שחקנים מקצועיים. אהרון אמר את הדברים בוועידת

 Mind the Tech של כלכליסט בלונדון.

 

החברה הישראלית שהוקמה לפי חמש שנים פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לעקוב אחר שחקנים ולקבל מידע מלא על כל מה שהם עושים על המגרש. לפני מספר חודשים הודיעה על הצטרפותו של ארסן ונגר, המאמן האגדי של קבוצת הכדורגל ארסנל, כמשקיע ויועץ לחברה.

 

גיא אהרון, מנכ״ל ומייסד משותף של PlayerMaker גיא אהרון, מנכ״ל ומייסד משותף של PlayerMaker צילום: אוראל כהן

 

אהרון הסביר שהסנסורים של החברה אוספים מידע רב על כל שחקן, כזה שהיה לוקח בעבר צוותים שלמים והרבה מאוד אנשים על מנת לעבור עליו ולזקק אותו לתובנות. מידע כמו: כמה פעמים נגע השחקן בכדור, כמה פעמים העביר מסירה, האם היא היתה מדויקת וכו׳.

 

"אנחנו משתמשים בהנעלה כבתשתית ואז אין לנו צורך בשום ציוד אחר", הסביר אהרון, "כל זה מסייע בכמה רמות: להתפתחות השחקן, לאימון יעיל יותר, לניטור המידע עליו ולאנליזה של קטעי וידאו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x