גג עמוד ועידת התעשייה של ישראל

ועידת התעשייה

"אימוץ טכנולוגיית האינטרנט של הדברים מהווה הזדמנות היסטורית לתעשייה הישראלית"

ליאור עקביא, מנכ"ל ומייסד משותף בחברת Seebo המאפשרת לחברות לייצר מוצרים באמצעות האינטרנט של הדברים אמר את הדברים בוועידת התעשייה של "כלכליסט" בשיתוף בנק לאומי ובזן

נורית קדוש 10:4330.04.18

"אימוץ טכנולוגיית האינטרנט של הדברים מהווה הזדמנות היסטורית לתעשייה הישראלית", כך פתח את דבריו ליאור עקביא, מנכ"ל ומייסד משותף, Seebo בוועידת התעשייה הישראלית של "כלכליסט" בשיתוף בנק לאומי ובזן.

 

פלטפורמת Seebo היא תוכנה שמאפשרת לחברות לייצר מוצרים שמבוססים על האינטרנט של הדברים, תחום שנקרא גם מפעל חכם או תעשייה 4.0.

 

 

ליאור עקביא, מנכ"ל ומייסד משותף Seebo ליאור עקביא, מנכ"ל ומייסד משותף Seebo צילום: צביקה טישלר

 

הפלטפורמה מאפשרת לחברות להגדיר יעדים עסקיים שהן מעוניינות להשיג באמצעות אימוץ האינטרנט של הדברים ואז ליצור מערכת שתסייע להשיג אותם.

 

מדובר ביעדים כמו הגדלת תפוקה, זיהוי מוקדם של תקלות, הורדת עלויות תחזוקה, הפחתת זמן האי שמישות ועוד.

 

 

 

"יש לנו לקוחות מכל רחבי העולם, בינהם יצרן מכונות כרייה, יצרן מכונות אריזה, יצרן מכונות לתחום החקלאות, עד יצרן לשוק מוצרי הצריכה כמו פרוקטר אנד גמבל, דקטלון ועוד".

 

"נבחרנו על ידי חברת המחקר גרטנר כסטארט אפ מבטיח. גייסנו עד היום 22 מיליון דולר בהובלת TPY קפיטל, ויולה וונצ׳רס ומשקיעים נוספים. הכרזנו על שת"פ עם סוליד וורקס התוכנה המובילה בעולם לעיצוב תלת מימד. הכרזנו על שותפות עם מייקרוסופט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x