$
30 דקות

30 דקות או פחות

לוקלייז רוצה לקחת ביס משוק הנדל"ן האמריקאי

אחרי ההצלחה של מדלן בארץ, החברה האחות מתרחבת בארה"ב ופונה אל סוכני הנדל"ן שם כדי להעביר אותם מרשימות נייר ידניות למערכת ממוחשבת שיכולה לשפר את נתוני המכירות. המנכ"ל עומר גרנות מספר על ההזדמנות והאתגר

שירות כלכליסט 11:4327.06.22

עומר גרנות היה אחד העובדים הראשונים של ויה ועבד בחברה במשך שנים בניו יורק - עד שהוא ואשתו החליטו שהגיע הזמן לחזור לארץ. עומר התברג לתפקיד סמנכ"ל תפעול של חברת לוקלייז ובהמשך הפך למנכ"ל שלה. בארץ מכירים יותר את החברה האחות - מדלן, אתר הנדל"ן הפופולרי שמתפקד גם כלוח מודעות שמפגיש בין מוכרים ורוכשים, וגם מציג מידע על האזור בו נמצא הנכס.

 

 

 

 

לוקלייז (Localize) פועלת בארה"ב ומציעה לסוכני נדל"ן ולסוכנויות שמעסיקים אותם להשתמש בפלטפורמה שלה כדי לנהל את העבודה מול לקוחות, לרכז מידע על נכסים ועומר מספר כי המערכת של החברה יכולה לשפר את מכירות הסוכנים פי 2 או 3: "אם סוכן פונה ל-1,000 איש שמתעניינים, הוא סוגר עסקה עם חצי אחוז. זה אומר שיותר מ-900 שיחות שערך הלכו לפח. המערכת שלנו עוזרת לנהל חלק מהפניות בצורה אוטומטית".

 

בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מספר על הנדל"ן בארץ ובניו יורק, סוכני הנדל"ן האמריקאים שהגיעו אל לוקלייז עם רשימות ידניות של לקוחות, ההחלטה לחזור לארץ ואיך זה להחליף מנכ"ל שהוא גם היזם של החברה.

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיין: אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

x