מילון כלכליסט
אסי קמפבליס
אסי קמפבליס  
צילום: יח"צ
 

יש לכם אתר סחר? מגיעה לכם הלוואה לחברות

במציאות הכלכלית והטכנולוגית של היום, בה שירותי האונליין צוברים תאוצה אדירה, כל עסק זקוק לאתר אינטרנט מתפקד היטב: אתר שכזה יוכל להגדיל את המכירות, לגייס לקוחות חדשים ולשפר את תדמית העסק

בשיתוף דיגיטל פיננסים 31.03.21

הלוואה דיגיטלית כמינוף לפעילות עסקית

לא פעם בפעילות עסקית אנחנו מזהים הזדמנויות רבות אלה שההוצאה לפעמים מרתיעה אותנו. בתהליך הליווי שלי לחברות ועסקים אני דוחף את בעלי החברה והעסק לדעת לגייס אשראי נכון, בחנתי את הפעילות של חברת דיגיטל פיננסים שירותי הלוואות לחברות וראיתי מסלולים אטרקטיביים מבחינת בעל החברה זה עשוי להיות טעות לא לנצל את ההזדמנות למינוף ולהוביל את החברה להצלחה.אלא שהקמת האתר כרוכה בסכומי כסף לא מבוטלים, שמתחילים מאלפי שקלים ויכולים להיות גבוהים פי כמה. הלוואות לחברות, כפי שמוצע על ידי חברת דיגיטל פיננסים, יכולה בהחלט להיות הפתרון המיטבי.

 

החשיבות של הלוואות לחברות

הלוואה לחברות המיועדת לאוכלוסיית העסקים, החברות והארגונים הרחבה של מדינת ישראל. כידוע, הם ניצבים בפני קשיים כלכליים לא פשוטים במציאות הכלכלית של היום - מציאות של הוצאות גבוהות ותחרות אדירה ברוב התחומים המקשה על גיוס ללקוחות - וזקוקים לעיתים לכספים כמו אוויר לנשימה.

 

"גיוס אשראי נכון לעסק בלתי נמנע בדרך להצלחה" אסי קמבליס
"גיוס אשראי נכון לעסק בלתי נמנע בדרך להצלחה" אסי קמבליס צילום: יח"צ

 

ניתן למצוא מסגרות שונות של הלוואות לחברות, החל מהלוואות המיועדות למטרה ספציפית דוגמת פתיחת עסק או שדרוגו, ועד להלוואות ללא כל הגבלה על אופן המימוש. בחברת דיגיטל פיננסים, המציעה פתרונות פיננסיים עבור חברות ועסקים כבר יותר מ-15 שנה, לוקחים את זה כמה צעדים קדימה עם הלוואות לעסקים בתחום מוגדר, הלוואות בהתאמה אישית מלאה ועוד. ניתן לבחור הלוואות בסכומים משתנים, החל מכמה אלפי שקלים ועד לסכום של 100,000 ש"ח.

 

למה כדאי לקחת הלוואה דיגיטלית?

ההלוואות של דיגיטל פיננסים מצליחות להתבלט באטרקטיביות שלהן. קודם כל, מדובר בהלוואות מהירות בכל קנה מידה, עם בירוקרטיה מינימלית ביחס לזו שמערימים גופים אחרים המספקים הלוואות (הדוגמה המובהקת היא כמובן הבנקים). אחוזי האישור של ההלוואות, כאשר הלקוח עומד בתנאים המוגדרים והדי בסיסיים, גבוהים.

 

יתרון משמעותי אחר הוא שלוקחים כאן הלוואה חוץ בנקאית, כלומר, כזו שאינה קשורה למסגרת החודשית בבנק: עובדה זו מעניקה לחברות את האוויר לנשימה ומספקת מרחב תמרון הולם בכל חודש. התהליך עצמו יכול להתבצע כולו דרך האינטרנט, מה שחוסך אף הוא זמן ומאמצים עבור העסקים (וידוע הרי שכיום, זמן שווה הרבה מאוד כסף).

 

כל אלו הופכים את ההלוואות של דיגיטל פיננסים למתאימות עבור אוכלוסיות שונות: החל מבעלי עסקים, דרך אנשים פרטיים שנקלעו לחובות או מעוניינים לממן רכישה נקודתית, ועד לאנשים הרוכשים הלוואה דיגיטלית או בוחרים לחלופין בהלוואה אטרקטיבית ש"תנגוס" סכום לא מבוטל מגובה המשכנתא שלהם.

 

ההצלחה נוכחת בשטח

ניתן להצביע על לא מעט עסקים שהגשימו את חלום הקמת אתר האינטרנט באמצעות ההלוואה של חברת דיגיטל פיננסים. אחרים הגדילו באמצעות ההלוואה את מצבת הפתרונות הדיגיטליים שלהם, תוך רצון להגדיל עוד יותר את הנוכחות ברשת ולפנות לקהלים חדשים, עם מוצרים שונים.

 

המלצת לקוח קיים מרוצה  

"כבעלים של אתר סחר לדיו למדפסת ומכירת טונרים למדפסות , החלטתי לגייס הלוואה דיגיטלית דרך דיגיטל פיננסים על מנת לבנות אתרי סחר נוספים לחברה", מספר נירו, הבעלים של "ענק הדיו", שם לו למטרה להגדיל את מספר האנשים שמבצעים הזמנת דיו למדפסת ענק הדיו. ההימור הוכיח את עצמו כמשתלם: "החברה הכפילה את המחזור באמצעות ההלוואה הדיגיטלית. זה המקום לתת קרדיט לדיגיטל פיננסים ולאסי קומבליס היקר על המקצועיות והסיוע המהיר".

 

מאמר אורח מחברת ייעוץ עסקי אסי קומבליס מובילים את העסק שלך למינוף הצלחה ושגשוג

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות