$
ערוץ בדיקות
פוטו צילום אחורי אטרקציות תיירותיות שלט הוליווד, צילום: שאטרסטוק

אמריקה בוחרת

"חבר" אורקל רעבים לדירות : חתמו על מבצע עם שיכון ובינוי למכירת 530 יח"ד

אחרי למעלה משנה של הפסקה בשיווק, בתוך 4 חודשים שיווק מועדון "חבר" לעמיתיו למעלה מ-800 דירות; הדירות במבצע הנוכחי ממוקמות בשכונת אור ים באור עקיבא, ומחיריהן יעמדו על 1.18 מיליון שקל ומעלה.

דותן לוי 18:0601.01.19

כסאות מוסיקליים מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא.

במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.

 

בארץ  מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא.

במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.

 

 

מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא.

במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.

 

של משרתי וגמלאי צבא הקבע ישקיעו בטבע , יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא.

במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של

 

 

כיתוב
כיתוב ***** QA לא לגעת *****

מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא.

במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר",

 

 

של משרתי וגמלאי צבא הקבע, מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא. במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, 

 

 

1q 1q

 

מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא. במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא. במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא. במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע,  

כיתוב כיתוב *** QA לא לגעת ***

 

יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא. במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא.

 

 

 

 של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא. במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.

 

 

 

במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר", של משרתי וגמלאי צבא הקבע, יציע לחברי המועדון 530 דירות מוזלות בפרויקט "חלומות אור ים" של חברת שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת אור ים באור עקיבא. במסגרת המבצע יוצעו לעמיתים דירות בהנחה בשיעור של 12%.מועדון הצרכנות "חבר",

 


 

המבצע יכלול 20 בניינים בני 5 עד 9 קומות מעל קומת קרקע, בתמהיל דירות של 5-3 חדרים, כמו גם דירות מיוחדות כגון דירות גן ומיני פנטהאוסים. מחירי הדירות יתחילו ב-1.18 מיליון שקל לדירת 3 חדרים, ו-1.23 מיליון שקל לדירת 4 חדרים.

 

 

  

הדמיית שכונת אור ים באור עקיבא הדמיית שכונת אור ים באור עקיבא הדמיה: וויופוינט

 

 

שכונת אור ים תוקם על קרקע בבעלות החברה לפיתוח קיסריה, אשר נמצאת בשטחה המוניציפלי של אור עקיבא. השטח, בגודל של 1,060 דונם, ממוקם בין כביש 4 לכביש 2 בחלקה הדרומי של העיר. על פי הערכות, היתרי הבנייה לפרויקט צפויים להתקבל במהלך החודשים הקרובים, כאשר ההרשמה לעמיתים תימשך כשלושה שבועות ולאחר סגירת ההרשמה תתקיים הגרלה. 1,800 העמיתים שיעלו בהגרלה במקומות הראשונים יוזמנו להשתתף בימי המכירות שיתקיימו בחודש פברואר.

 

 

 

 

מדובר במבצע שני של "חבר" בתוך פרק זמן קצר ולאחר הפסקה של למעלה משנה בשיווק על ידי המועדון. ביוני 2017 יזם המועדון מבצע עם גינדי בעיר רחובות, במסגרתו שווקו כ-350 דירות, אלא שמאז ועד חודש אוקטובר 2018 לא הוצעו לעמיתים דירות במבצעים שונים. בחודש אוקטובר יזם המועדון, יחד עם חברת גינדי החזקות, את שיווקן של 283 דירות המיועדות למכירה חופשית כחלק מפרויקט מחיר למשתכן באור יהודה.

 

 

 

 

 

 

כותב המאמר, מיכאל קיסילנקו, הינו מנכ"ל בית התוכנה לחדשנות UVISION.co.il המתמחה בהקמת צוותי פיתוח ייעודיים לחברות הייטק ו- לואוטק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x