שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרויקטים

תשכחו כל מה שידעתם על השקעות נדל"ן. מהיום כללי המשחק משתנים והפעם לטובתכם - המשקיעים הפרטיים

תמיד רציתם להשקיע בנדל"ן וחששתם? פלטפורמה חברתית חדשה להשקעות נדל"ן מנגישה לכם השקעות נדל"ן איכותיות ומאפשרת לכם להשקיע בראש שקט... ממש שקט.

בשיתוף iintoo 11:5422.11.18
לא בכל יום יש לנו את הזכות לקחת חלק במהפיכה של ממש שיוצרת מציאות חדשה - מציאות שקודם לכן הייתה רק בגדר דמיון. בעשור האחרון בלבד זכינו לחוות כמה מהפיכות צרכניות שהעניקו לנו יכולות חדשות. מהפיכות שכאלה הן לרוב תוצר של חיבור בין צורך אנושי למענה דיגיטאלי-טכנולוגי. ואכן, חברות שהשכילו לעשות את החיבור הזה טוב ולהעצים את הצרכן (כן, אתכם) יצרו מהפיכות של ממש, כאשר אלו מבינהן שקידמו אג'נדה חברתית אומצו בסערה על ידי הקהילה הגלובלית. מדובר למעשה בהנגשה של מגוון שירותים שלא תמיד היו נגישים לצרכן. עד לפני כמה שנים בלבד לא חשבנו שנזמין מוניות או הסעה משותפות מהנייד, שנדווח על שיבושים בתנועה כדי שכולם יהנו מניווטי דרך מתוזמנים המעתדכנים בזמן אמת, או שנשכיר את מגורינו הפרטיים דרך הרשת לתיירים שמעולם לא פגשנו ועוד נקבל על כך חוות דעת מתוקשרת אונליין. כיום (למרבה האירוניה) בלעדינו, הצרכנים, אין לשירותים הללו זכות קיום.

 

ועכשיו, נראה שאותה מגמה מחלחלת לעולמות ההשקעות והביטוח, כאשר הבשורה האחרונה מדברת על השקעה בנדל"ן מניב עם ביטוח באמצעות פלטפורמה חברתית. מסקרן? גם אנחנו חשבנו.

 

ניקח אתכם לסוף. מהי המהפכה ומה יוצא לכם מזה?

מהיום, בהשקעה של החל מ – 30,000 $ בלבד, ניתן להשקיע בנדל"ן מניב בחו"ל עם ביטוח ובגיבוי חסר תקדים של ענקית הביטוח האמריקאית Everest.

 

הצטרפו עכשיו לרשת החברתית של iintoo - ללא תשלום וללא התחייבות - ותיהנו מגישה להשקעות נדל"ן עם ביטוח    להרשמה >>

 

 צילום: יח"צ

 

  

נחזור קצת אחורה. אתם בוודאי יודעים שבכל עולם ההשקעות תמיד קיימת מידה מסוימת של סיכון – בין אם בשוק ההון, או בהשקעות הנחשבות יותר סולידיות כגון נדל"ן. הסיכון אל מול הרווח מהווה גורם משמעותי בקבלת ההחלטה אם ובמה להשקיע. רוב הישראלים, אגב, משאירים את כספיהם להישחק בעו"ש מהחשש להפסיד אותו.

 

אתם בטח תוהים - איך אפשר להשקיע ועדיין לא לדאוג? כולנו היינו שמחים לגרום לכסף שלנו לעבוד בשבילנו ועדיין להיות עם שקט נפשי, אך בעולם ההשקעות ככל שניקח סיכון יותר גדול, הסיכוי שלנו לרווח ייגדל.

 

דמיינו עולם השקעות חדש בו מצד אחד יש לכם אפשרות למנף את כספכם, להגדיל את ההון שלכם, לקנות את המכונית שרציתם, לצאת לחופשה שתיכננתם במשך שנים (כי הכסף שהשקעתם מצליח לייצר עבורכם הכנסה פאסיבית) וכל זאת מבלי החשש שמלווה את כולנו כאשר אנחנו משקיעים את כספינו.

 

כאן נכנסת המהפכה האמיתית של epiic המספקת השקעת נדל"ן עם ביטוח

 

iintoo, הפלטפורמה החברתית להשקעות נדל"ן של ערן רוט, מייסד iintoo עתיר הניסיון בנדל"ן שנבחר על ידי מגזין FORBES ומגזין G של גלובס כאחד מתוך 40 צעירים מבטיחים בישראל’ ודב קוטלר, יו"ר iintoo ואחד מאנשי העסקים המוכרים והמנוסים בישראל, מציגה לראשונה את epiic – השקעת נדל"ן עם ביטוח .

 

דוב קוטלר, יו"ר iintoo דוב קוטלר, יו"ר iintoo צילום: יח"צ

השקעה בנדל"ן בחו"ל עם ביטוח – החל מ 30,000 $

 

“על מנת להעריך את הסיכון הכרוך בהשקעות ביצענו ב- iintoo ניתוח אנליטי מקיף ומבוסס דאטה על שוק הנדל"ן בארה"ב, על הסגמנטים השונים שלו ב- 30 השנים האחרונות, לרבות כל המשברים שעבר. מתוך ההערכה שהתקבלה מן המחקר יצרה iintoo יחד עם Everest פוליסה חסרת תקדים המספקת השקעה בנדל"ן מניב עם ביטוח. המטרה שלנו היא לשלב טכנולוגיה עם ידע מעמיק בתחום כדי להפוך את תחום השקעות בנדל״ן לא רק לנגיש וקל אלא גם לבטוח יותר״ אומר ערן רוט.

 

שלא כמו שאר קרנות הנדל"ן המוצעות בימים אלו, השקעה במסלול epiic מבית iintoo הינה ההשקעה היחידה בישראל שמאפשרת לכם להשקיע בנדל"ן מניב עם ביטוח.

 

ההשקעה הראשונה בישראל במסלול epiic מגוייסת באמצעות תשקיף קרן "epiic 1 Limited Partnership" ("הקרן") בהיתר רשות ניירות ערך ישראל.

 

הצטרפו עכשיו לרשת החברתית של iintoo - ללא תשלום וללא התחייבות - ותיהנו מגישה להשקעות נדל"ן עם ביטוח    להרשמה >>

 

iintoo היא רשת השקעות חברתית, שבסיסה בניו יורק, ומהווה פלטפורמה בינלאומית שמאפשרת למשקיעים פרטיים רגילים לחבור יחד להשקעות נדל"ן גדולות ואיכותיות. בכך מאפשרת iintoo למשקיעיה לקחת חלק בהשקעות בכל העולם, גם בכאלו שמשתתפים בהן משקיעים ממדינות אחרות, כגון: ארצות הברית, ברזיל וצרפת. כל חבר ברשת החברתית יכול להשקיע ולקחת חלק בהשקעות, כשהרף המינימלי להשקעה הינו 30,000 $ למשקיע.

 

איפה הייתם עד עכשיו?

 

מבחינת הפעילות של iintoo נכון לנובמבר 2018, מאז הקמתה ב- 2015, גייסה החברה כ- 149 מיליון דולר בכ- 50 השקעות שונות עבור נכסים שהיקפם הכולל כ- 826 מיליון דולר.

 

אחד היתרונות הגדולים ב- iintoo הוא שהמשקיע מקבל גישה דיגיטאלית למגוון השקעות איכותיות בנדל"ן בארה"ב, כגון: מקבצי דיור, דיור סטונדטים, פרויקטי יזום ועוד. בנוסף, כל משקיע יכול להתייעץ עם משקיעים אחרים ברשת, כמו גם להתחבר ולעקוב אחר משקיעים אחרים בשקיפות מלאה ובהתאם להגדרות הפרטיות המוגדרות על ידו. בכך ניתן לנצל את חכמת ההמונים ולזהות בעוד מועד טרנדים וכיוונים שמתגבשים בקרב ציבור המשקיעים. כיום חברים ברשת כ- 34,000 איש והיא הרשת החברתית להשקעות נדל"ן הגדולה בישראל.

 

 

 

 

 

 

 

* ביטוח – גבולות הכיסוי הביטוחי הנם שיעור מסך ההשקעות הכוללות שבוצעו על פי פוליסת הביטוח. מודגש כי לא ניתן להתחייב מראש כי יתקבלו החזרים על מלוא סכומי ההפסדים ככל שיהיו, וכיסוי מלוא ההפסדים מותנה בתנאים המפורטים בתשקיף. לפרטים אודות מנגנון אפיק, סכום הכיסוי הביטוחי ומגבלותיו, והתנאים להבטחת הקרן ראו בתשקיף, ובפרט בסעיפים 6.3.2 (ט) ו(י), 6.3.3 ו- 6.24.3.

 

קבוצת אינטו, לרבות עובדיה אינם מבטחים או סוכני ביטוח, והם אינם מציעים שירותי ביטוח, ייעוץ או מידע למשקיעים קיימים או חדשים. הביטוח מסופק ל Iintoo epiic GP LLC (ומבוצע באמצעות Cobbs Allen, מתווך ביטוח מורשה) על ידי Everest Insurance, בכפוף לכל התנאים וההגבלות התקפים בפוליסת הביטוח, כחלק ממסלול epiic להגנה על סכומי ההשקעה כמפורט בתשקיף זה. חברת הביטוח אינה מעורבת בהנפקה על פי תשקיף זה

 

** יובהר כי שיעור התשואה האמור הנו של התאגיד המגייס (להבדיל מהקרן). לבחינת התשואות שינבעו לקרן בהנחה שלא יהיו הפסדים באילו מההשקעות המכוסות בפוליסה ר' דוגמאות בסעיף 6.13 לתשקיף.

במסגרת ההגנה הביטוחית של epiic ולאחר מימוש כל השקעה, מחייבת שכבת ההגנה הראשונה של המודל שכל תשואה עודפת מעל 7% לשנה נטו (ביחס לכל השקעה של הקרן בנפרד) תועבר לחשבון השמור והכל בהתאם לתיאור בסעיף 6.3.2 בתשקיף.

 

נתוני התשואה המוערכת בהשקעות הקרן הנם מידע צופה פני עתיד הכפוף, בין היתר, לגורמי הסיכון המתוארים בתשקיף ויתר הפרטים המופיעים בו.

 

הפרטים במודעה זו לקוחים מתוך תשקיף הקרן (epiic 1 Limited Partnership) כפי שפורסם באתר הדיווחים הרשמי של רשות ניירות ערך ואינם יכולים להחליף עיון בתשקיף הכולל את המידע המלא והמחייב אודות הקרן וניירות הערך שתציע, בטרם קבלת החלטה בדבר השקעה בניירות ערך של הקרן.

 

אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לציבור וזו נעשית רק על פי תשקיף הקרן המהווה את המידע הכולל והמחייב. לקריאת עותק מהתשקיף שעל פיו נעשית ההצעה, ראה אתר הדיווחים של הרשות בכתובת: https://www.magna.isa.gov.il

 

אודות Everest

 

לאינטו השקעות שני שותפים אסטרטגיים המהווים גם בעלי מניות בה: (1) Everest Re Group Ltd. (להלן – "אוורסט") – לידיעת השותפות, אוורסט הינה חברת אחזקות המאוגדת בברמודה ומנוהלת דרך מטה בארה"ב אשר פעילה כבר למעלה מ-40 שנה ויחד עם חברות בנות ושלוחות בכל העולם, מהווה ספקית ביטוח וביטוח משנה מהמובילות בעולם. הפועלת כבר למעלה מ- 40 שנה, אשר, ונכון למועד התשקיף, אוורסט נסחרת ב-NYSE בשווי של כ-9 מיליארד דולר. לאוורסט מטה בארה"ב ושלוחות בכל רחבי העולם. במהלך שנת 2018, קבוצת אינטו חתמה עם אוורסט על פוליסת ביטוח למוצר ייחודי, המאפשר הגנה על ההון בהשקעות נדל"ן (בכפוף לתנאים מסוימים) – לתיאור המוצר ראו סעיף 6.3 לתשקיף זה. כמו כן, גוף מקבוצת אוורסט רכש מניות באינטו השקעות (ראו בפרק 3 לתשקיף); (2) Meridian Capital (להלן – "מרידיאן") – לידיעת השותפות, מרידיאן הוקמה לפני כ-25 שנים וכיום הינה מהגופים הפעילים ביותר בארה"ב לייעוץ ותיווך הלוואות מסחריות ליזמים, גופים מוסדיים ופרטיים. לפי פרסומיה, בשנים 2016 ו-2017 ארגנה וסגרה הלוואות עבור פרויקטים נדלניים בסך כולל של כ-35 מיליארד דולר ארה"ב וכ-32 מיליארד דולר ארה"ב, בהתאמה. הפעילות המשותפת של קבוצת אינטו עם מרידיאן מהווה הישג משמעותי וחסר תקדים בסקטור הגלובלי ההולך ומתעצם של מימון המונים בנדל"ן. במסגרת הפעילות המשותפת עם מרידיאן נחשפת אינטו השקעות לאלפי יזמים בשוק הנדל"ן בארה"ב וניתנת לה גישה למידע, לידע ולניסיון הרב שנצבר על ידי מרידיאן במהלך שנות פעילותה. כך יכולה אינטו השקעות לבחור את העסקאות שהיא מעריכה כמתאימות ביותר למדיניות ההשקעות שלה.

אוורסט פועלת דרך החברות הבנות הבאות: חברת Everest Reinsurance המספקת ביטוחי משנה למבטחי נזקי רכוש וגוף בארה"ב ושווקים בינלואמיים. Everest Reinsurance (Bermuda) Ltd.’ , לרבות באמצעות שלוחתה בבריטניה מספקים ביטוחים וביטוחי משנה לשווקי רכוש ונזיקין ברחבי העולם וביטוחי משנה למבטחי ביטוח חיים. Everest Reinsurance Company (Ireland), dac מספקים ביטוחי משנה למבטחים שאינם נותנים ביטוח חיים באירופה. השם הכולל – Everest Insurance – מתייחס לפעילות הביטוח המרכזית של Everest Re Group Ltd. וגופים קשורים המציעים יחד ביטוח נזקי רכוש וגוף וכן ביטוחים מיוחדים בארה"ב ובשווקים בינלאומיים. אוורסט פועלת גם גם בשוק הביטוח Lloyd’s דרך Syndicate 278. אוורסט מנהלת חשבונות נפרדים הממומנים על ידה ועל ידי משקיעי צד שלישי המעניקים ביטוחי משנה על סיכוני קטסטרופה לרכוש. לפרטים נוספים ראו אתר האינטרנט של אוורסט – www.everestre.com.

x