שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
סייבר ואבטחת מידע

חברת סייברארק - בין 50 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר בישראל לפי דירוג Fast 50 של פירמת רואי החשבון Deloitte לשנת 2017

בשיתוף סייברארק 12:1530.11.17
חברת סייברארק (NASDAQ: CYBR) היא בין 50 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר בישראל, עם 227% צמיחה בהכנסות בין השנים 2013-2016. כך עולה מדירוגFast 50 של פירמת רואי החשבון והייעוץ Deloitte ל–2017, המדרג את 50 חברות הטכנולוגיה בעלות שיעור הצמיחה הגבוה בישראל.

 

סייברארק, שנוסדה ב-1999 על ידי אודי מוקדי ואלון כהן, היא אחת מחברות אבטחת הסייבר המובילות בעולם וחברת הסייבר הישראלית השנייה בגודלה בעולם, נסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 1.5 מיליארד $. כמובילה עולמית בתחום אבטחת חשבונות פריבילגיים (המאפשרים גישה לנכסי המידע הרגישים ביותר) סייברארק מתמחה בשכבת הגנה ייחודית זו לרוחב הרשת הארגונית – באתר הלקוח, בענן ובתהליכי DevOps. לחברה כיום מעל 3,500 לקוחות גלובליים גדולים, בהם מעל 50% מחברות Fortune 100.

 

לדברי אודי מוקדי, מנכ"ל, יו"ר ומייסד סייברארק: "כחברה ישראלית שמייצאת חדשנות כחול לבן ללקוחות בעולם כולו, אנו גאים להיות חלק מרשימת החברות הצומחות ביותר בישראל של דלויט. צוות העובדים שלנו, והתרבות הארגונית הייחודית שבנינו בחברה, הם מהנכסים החשובים ביותר שלנו, ומהווים מרכיב מרכזי בהצלחתנו. אנו מודים לדלויט על הכרתם בעבודה הקשה ובדרך שעשינו, כמו גם בתשוקה המתמדת שלנו לחדשנות".

 

שלי תשובה, ראש מגזר הטכנולוגיה, מדיה וטלקום בדלויט ישראל: "יש משהו באמת יוצא דופן בחברות הישראליות המופיעות ברשימה זו. מעבר לרעיונות טובים, לחברות הללו יש הרבה יותר מזה - יש להן צוות חזק של אנשים שדוחף אותן קדימה בכל רבדי העסק, עם המון חדשנות, איכות ומוטיבציה. החזון הזה ועבודת הצוות הם הסיבה שסייברארק מופיעה זו הפעם השלישית בדירוג דלויט ל-50 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר".

 

לדברי חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל: "במקביל לצמיחה העסקית הגבוהה שלנו, אנו ממשיכים להגדיל את ההשקעה בתחומי המחקר והפיתוח, וזאת על מנת להמשיך לייצר מנועי צמיחה נוספים לחברה. השקעה זו מייצרת הזדמנויות חדשות לעובדים במרכז המו"פ שלנו באזור ההייטק החדש בפתח תקוה, העוסקים באחד התחומים המרתקים ביותר בעולם ההייטק כיום, ומפתחים פתרונות ייחודיים וחדשניים שמיושמים על ידי הארגונים הגדולים בעולם, שבוטחים בטכנולוגיה של סייברארק על מנת להגן על נכסי המידע הרגישים ביותר שלהם מפני התקפות סייבר מתוחכמות".

 

חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל צילום: סייברארק

 

כחלק מהצמיחה המהירה של סייברארק, מצבת כוח האדם של החברה בישראל ובעולם ממשיכה לגדול. בספטמבר האחרון נחנך מטה סייברארק החדש בישראל, עם כניסת העובדים לבניין שלם שכולו מאוכלס על-ידי החברה באזור ההייטק קריית אריה בפתח תקווה.

 

הדירוג של Deloitte מצטרף לרשימת עיטורים ארוכה של סייברארק לאורך השנים וגם לאחרונה. בשנתיים האחרונות נכנסה סייברארק לדירוג Great Place to Work של מגזין Fortune ארה"ב. השנה (2017) נכנסה סייברארק לעשירייה הראשונה בדירוג 100 חברות הטכנולוגיה שהכי טוב לעבוד בהן של D&B וגלובס, וכן נכנסה לרשימת 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל, של Bdi Coface ודה מרקר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x