• תפריט
אפליקציות

תקלה משונה בגלקסי S8: לאן נעלמות הודעות ה-SMS?

משתמשים בארה"ב, אירופה ואוסטרליה מתלוננים על אי הגעת הודעות SMS - כלי חיוני לאימות זהות דו-שלבי. בתוך כך, נודע כי מכשירי סמסונג הבאים יזכו בסורק טביעת אצבע בתוך המסך - וכי צפוי לחברה רבעון שיא ברווחים מתחום השבבים

רפאל קאהאן 12:2110.10.17

שמכשיר הדגל של סמסונג, הגלקסי S8, סובל מתקלה חדשה: משתמשים באירופה, אוסטרליה וארה"ב התלוננו על היעלמות ספונטנית של מסרוני SMS שקיבלו למכשיריהם.

 

לפי דיווח של הגרדיאן הבריטי, בדיקות מצאו כי אחד מכל חמישה מסרונים נעלמים כך ושהבעיה נעלמת כשמעבירים את כרטיס ה-SIM לטלפון אחר, מה שמעיד על תקלה בטלפון עצמו. השימוש בהודעות SMS אמנם נמצא בירידה תלולה, אך שירותים מקוונים רבים עדיין נשענים עליו בתור כלי לאימות זהות בכניסה לרשתות חברתיות, שירותי מייל ויישומים פיננסיים.  

 

מכשיר הגלקסי S8 פלוס מכשיר הגלקסי S8 פלוס צילום: רפאל קאהאן

 

 

הדיווח מגיע בתזמון לא נוח עבור סמסונג: עסקי הסמארטפונים שלה נראים טוב מאי פעם; החברה, שכבר החלה בעבודת הפיתוח על הדור הבא של מכשירי הגלקסי S ונוט 9 תמשיך לכלול בהם טכנולוגיות חדשניות. לפי מקורות הביזנס אינסיידר, צפויה החברה לכלול במכשיריה הבאים טכנולוגיה שמאפשרת הטמעה של סורק טביעות אצבע בתוך המסך עצמו. מדובר בפיתרון מוצלח עבור סמסונג, שהסורקים שלה ממוקמים כיום בסמוך לחיישן המצלמה, מה שמזמין לכלוך של העדשה בטביעות אצבע.

 

מניות סמסונג עלו ב-4.5% בפתיחת המסחר היום (ג') בסיאול, לאחר פרסום הערכות אנליסטים שמצפים לתוצאות שיא בעסקי השבבים שלה. מדובר בעלייה הגבוהה ביותר במניות החברה מאז אשתקד.

 

מניות המתחרה העיקרית שלה בתחום שבבי הפלאש, SK Hynix, זינקו אף הן ב-4.3% כנראה כתוצאה מהעלייה בביקוש בשבבים - אך גם ככל הנראה גם בהשפעת חתימת הסכם רכישת חטיבת השבבים של טושיבה, על ידי קבוצת רכישה בה היא שותפה. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x