$
פרויקטים

ההזדמנות האחרונה להשקיע בנדל"ן בגוש דן מחכה לכם בבת ים!

עליות המחירים המתמשכות בנדל"ן מורגשות ביתר שאת באזור גוש דן בשל הביקושים הקשיחים בלב המטרופולין ובשל העובדה כי אין כמעט עתודות קרקע באזור. עם זאת, רבים מהמשקיעים עדיין רואים באזור כמקום האטרקטיבי ביותר להשקעה בנדל"ן בשל אותן עובדות בדיוק.

בשיתוף MSN נדל''ן 14:0309.03.17
אז אחרי שתל אביב, יפו, גבעתיים ורמת גן מיצו את הפוטנציאל שלהן מבחינת ההשקעה, הן ברמת המחיר והן ברמת המלאים, נותרה בת ים כאופציה להשקעה המגלמת את כל היתרונות בהשקעה במטרופולין, בד בבד עם מחירים אטרקטיביים ופוטנציאל השבחה מהותי. מדוע? הנה כמה סיבות שכדאי לשים להם לב

 

בת ים בדיסקאונט משמעותי מול האלטרנטיבות בגוש דן

כאשר בוחנים את מחירי הנדל"ן בעשור האחרון, נראה כי בת ים רחוקה מאוד ממיצוי הפוטנציאל שלה, אל מול הערים האחרות הצמודות לתל אביב. למרות שהמחירים בבת ים כמעט שילשו את עצמם בעשור האחרון, עדיין מדובר בעיר הזולה ביותר מבין הערים שנבחנו.

נקודה מעניינת נוספת היא ההשוואה ליפו: בשנת 2006 המחירים ביפו היו נמוכים משמעותית מאלה בבת ים (441 אלף שקלים לדירה ממוצעת ביפו, לעומת 741 אלף שקלים לדירה ממוצעת בבת ים). כיום המחיר ביפו עומד על כ- 1.7 מיליון שקלים לדירה ממוצעת מול 1.36 מיליון שקלים בבת ים.

נתונים אלה מראים כי בת ים עדיין רחוקה משמעותית מהפוטנציאל שלה, יחסית למיקומה, דבר המאפשר ליותר משקיעים להיכנס לשוק ולבחון השקעה בעיר.

 

נתון מעניין נוסף הוא התשואה השנתית על שכירות. בעוד שבערים תל אביב, יפו, רמת גן וגבעתיים, רמת התשואה עומדת על 2.2-2.4 אחוזים, הרי שבבת ים מדובר על רמה של 2.9%. דבר זה, יחד עם פוטנציאל ההשבחה בעיר מהווה אטרקציה משמעותית לרוכשים.

 

 

בת ים עוברת לתל אביב

לאחרונה הודיע משרד הפנים כי הוא ממליץ על איחוד רשויות של תל אביב יפו ובת ים. משמעות האיחוד עבור תושבי בת ים היא פשוטה: מעתה הם ייהנו מהשירותים העירוניים של העיר העשירה והחזקה ביותר בישראל בכל התחומים: החל מחינוך, דרך תברואה ותשתיות וכלה בפיתוח העיר וקידומה. לאיחוד זה תהיה השפעה ניכרת על החיים בעיר ועל האטרקטיביות שלה לתושבים ותיירים כאחד. דבר שיביא לבטח לעליות מחירים ולצמצום הפער בין תל אביב ובין בת ים.

הרכבת הקלה מגיעה לבת ים

העבודות על הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב החלו לפני כשנתיים ואמורות להסתיים בשנת 2021. בתום העבודות יוכלו תושבי בת ים ליהנות מתחבורה ציבורית מהירה, יעילה ונגישה ללב תל אביב. עם תחילת העבודות על הקו האדום חלה תמורה במחירי הנדל"ן על תוואי הקו האדום ונראה כי ככל שנתקרב למועד ההשקה, מחירים אלה ימשיכו לטפס. מדוע? בואו ניקח את הצעירים שגרים היום בתל אביב משום שהם אינם רוצים להחזיק כלי רכב ועדיין להגיע לעבודה ולמקומות הבילוי בקלות ובמהירות. עם הרכבת הם יוכלו לעשות זאת גם מבת ים או מפתח תקווה בקלות, בנוחות ובמחיר שווה לכל נפש.

 

לפרטים  נוספים לחצו כאן>> 

 הדמיה: סטודיו 251

 

הרביירה החדשה של גוש דן

מידי קיץ ובמהלך ראש השנה ופסח ניכר הלחץ על בתי המלון בתל אביב ובהרצליה. כבר היום מספר חדרי המלון בגוש דן נמוך משמעותית מהביקושים בשיא העונה. עם זאת, בחירתם של התיירים להגיע לחוף הים בתל אביב ובהרצליה נובעת מהעובדה כי ברצועות החוף המדוברות הם יכולים ליהנות מכל החבילה: חוף ים, בתי מלון יוקרתיים, מסעדות, בארים ובתי קפה ומרכזי קניות.

בעוד כשלוש שנים היצע חדרי בתי המלון בעיר בת ים הולך לקבל חיזוק משמעותי בסדר גודל של 1000 חדרי מלון חדשים, בשלושה מלונות, כולם על חוף הים בעיר ולצידם מרכזי קניות ובילוי, טיילת חדשה המחברת בין הטיילת של ראשון לציון בדרום ויפו ותל אביב בצפון, שבילי אופניים ועוד.

תכנית המתאר של עיריית בת ים לחוף הים תיצור אלטרנטיבה חדשה ואטרקטיבית במיוחד לרצועת בתי המלון בתל אביב ותאפשר לתיירים המגיעים בעונות התיירות למצוא יותר חדרי מלון עם רמת השירותים והבילוי לה הם רגילים מאתרי נופש אחרים בעולם.

בין שאר האטרקציות בטיילת החדשה תוכלו למצוא את ספסל העץ הארוך ביותר בעולם, רהיטי רחוב מעוצבים הכוללים שולחנות בר, מיטות שיזוף, ספסלים מתקפלים ואפילו תקרת כוכבים ייחודית.

 

אחד מבתי המלון שאמורים לקום ברצועת החוף של בת ים ייקרא BY ויספק לתיירים הזרים והישראלים חוויית נופש עדכנית, יוקרתית ומהנה במיוחד. המלון ימוקם כ- 100 מטרים מהים והשוהים בו ייהנו מחדרים עם נוף עוצר נשימה לים, לובי מפואר, בריכת שחיה, מרכז קניות, קומת ספא, מרכז קונגרסים ועוד.

חברת MSN המשווקת את הפרויקט מאפשרת למשקיעי נדל"ן ליהנות מרכישת סוויטות במלון בעלות אטרקטיבית במיוחד של כ- 26 אלף שקלים למ"ר, משימוש של עד שלושה חודשים בסוויטה ומניהול ההשכרה והתחזוקה שלה במהלך שאר חודשי השנה על ידי חברת הניהול המתמחה בניהול מלונות יוקרה בארץ.

גיל מולכו – מנכ"ל MSN מוסיף בהקשר זה: הפרויקט שלנו מהווה הזדמנות ייחודית להשקעה בבת ים בשל שילוב יתרונות מהותיים:

• הראשון שבהם הוא העובדה כי רף הכניסה להשקעה עומד על כ- 900 אלף שקלים, סכום נמוך משמעותית מהמחיר הממוצע לדירה בעיר.

• השני הוא העובדה כי יחידת הנופש שנרכשה נרשמת באופן עצמאי על שמו של הרוכש בטאבו והוא חופשי למכור אותה בכל עת

• השלישי הוא התשואה הצפויה משכירות, העומדת על 3-8%, תשואה גבוהה משמעותית מהתשואה בעיר.

• כל אלה מצטרפים ליתרונות המשמעותיים האחרים, דוגמת מיקום, פוטנציאל השבחה ועוד.

 

נחמה בוגין – שמאית מקרקעין ומשפטנית מסכמת ואומרת: "בת ים מהווה את אחת האלטרנטיבות האטרקטיביות והמבטיחות להשקעה בנדל"ן, הן בשל המיקום שלה והן בשל תכניות הפיתוח העירוניות, הרכבת והעובדה כי המחירים בעיר נמוכים משמעותית משאר האלטרנטיבות במטרופולין תל אביב. אני מעריכה כי השלמת הקו האדום, יחד עם פיתוח רצועת החוף של העיר ואיחוד הרשויות עם תל אביב, תביא לעליית מחירים חדה בשנים הקרובות ולכן היום, יותר מתמיד כדאי לבחון את האופציות להשקעה בעיר".

 

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x