• תפריט
שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חללי עבודה

לשתף יותר מהמרחב עצמו

ב- Urban Place הבינו שלא טוב האדם לבדו, במיוחד שהוא עובד על הסטארט אפ שלו. בשונה ממרחבי עבודה משותפים אחרים, החליטו לשים את הדגש פה על השיתוף עצמו, במטרה לסייע באופן מהותי למשתמשים במרחב העבודה. איך עושים את זה? באמצעות יצירת תשתית מלאה לשיתופיות ולקהילה עסקית.

Urban Place, ערוץ חללי עבודה כלכליסט 13:4825.10.16
מרחבי העבודה הופכים להיות המקום אליו כדאי ללכת אם אתה מעוניין לקחת חלק באקזיט הבא. סטארט אפיסטים עוזבים את המוסכים ובתי הקפה לטובת מרחבי העבודה ונציגי חברות בינלאומיות מגיעות גם הן על מנת למצוא את יעד ההשקעה האטרקטיבי הבא.

 

אבל מה הופך מתחם עבודה למוצלח? ב- Urban Place מאמינים כי לא מדובר רק בשירות ובתשתיות, אלא בעיקר לדינמיקה וליחסי האנוש שנוצרים במרחב העבודה, ולתרומתם העסקית.

בניגוד למרחבים פשוטים של משרדים משותפים, Urban Place מספק סביבת עבודה חמה וידידותית למשתמש המעודדת נטוורקינג, יצירתיות, חילופי מידע, שיתוף וסינרגיה בין המשתתפים.

 

כל אחד מוצא במקום את הדרך לשיתוף מעבר למרחב עצמו. לדוגמה, רוצים להתמודד על מרכז ואין לכם את נתוני הסף הדרושים? כאן תוכלו לבנות קבוצה מנצחת שתאפשר לא רק לגשת אלא גם לזכות. במקביל, נערכים במתחם באירועים מקצועיים שמטרתם להעניק כלים ומיומנויות בניהול וקידום עסק קטן ובינוני ונבנות מסגרות המאפשרות שיתוף בפעילות היום-יומית, פיתוח כלים משותפים ונטילת חלק בפרויקטים משותפים.

 

"אנחנו מכירים בערך של למידה ועבודה משותפת, לא רק בתקופת הלימודים וההכשרה, אלא דווקא במהלך פיתוח הקריירה. לכן אנחנו עובדים על שיתוף הידע והמיומנויות כדי ליצור פה נוסחא מנצחת המתבססת על בניית אסטרטגיה מנצחת, יצירת חברויות ושותפויות, שימוש מושכל ומתאים בכלי מחשוב ותקשורת, מודעות לבריאות בסביבת העבודה ועוד.

 

יתר על כן, חשוב לזכור שמדובר באנשים צעירים שזקוקים למסגרת חברתית גם במהלך שעות העבודה. תחילת הדרך כיזמים מאופיינת על ידם כתקופה של לבד. אנחנו מקווים לתת לכך מענה, מבלי לוותר על הכלים הטכנולוגיים, על הסביבה העסקית ועל הערך המוסף.

 

"האווירה החמימה והמשפחתית ב- Urban Place עוזרת לי לא רק ברמה המקצועית. אני מרגיש שהגעתי הביתה ויש לי פה משפחה וחברים שנמצאים באותו המקום ויכולים לעזור לי. יותר חשוב מזה, לדעתי, הוא שאני מרגיש שאני יכול לעזור להם וביחד אנחנו יוצרים פה משהו הרבה יותר גדול מכל אחד בנפרד".

 

 צילום: עידן שוקרון

 

נותנים מענה גמיש

 

ההצלחה של Urban Place קשורה גם ליתרונות המוענקים לאלו שמתחילים את פעילותם; פשטות וגמישות והיעדר מחויבות ותשלום חודשי בתעריפים אטרקטיביים ביותר.

"הסיכוי להצליח קטן יותר כשאתה לבד בביתך עם הרעיונות שלך, מאשר ביחד בקהילה במרחב עבודה נאה", אומר לנו מנהל חברת סטארט אפ אשר קבע את משרדו ב- UP ומוסיף: "בשלב הזה אין לי את היכולת או הרצון להתחייב לשירותים עסקיים כמו שכירות משרד, עובדים וכולי. אני רוצה לדעת קודם שיש לי בדיוק את מה שאני צריך להיום ומחר אוכל לבחון שוב את הצרכים והפתרונות שלי. כאן אני נהנה מהגמישות הזאת מבלי לשלם עליה מחיר מופקע".

 

 צילום: עידן שוקרון

 

עבודה היא לא רק ישיבה מול המחשב שלך וחשיבה על התכנית האסטרטגית, היא גם חלופת רעיונות וחידודם, שיתוף באתגרים על מנת לקבל כיווני חשיבה חדשים וכמובן, צירוף חברים לדרך. ב- UP עושים את כל אלה בסביבה נעימה ומפרגנת, באמצעות מפגשים בלתי פורמליים על כוס קפה בבוקר או על בירה אחרי הצהריים. כל אלה ללא היררכיה או תחרות, במהלך הברנץ' ביום שני בצהריים או האפריטיף של יום חמישי אחה"צ, כדי להיפרד בחיוך לסוף שבוע אותו הרוויחו בכבוד.

לאחרונה, Urban Place יישמה תכנית ליווי: « Start UP Coaching», הפתוחה לכל חברות הסטארט אפ / מובילי פרויקטים, שיעדם הוא פיתוח מוצרים ו/או שירותים חדשניים. השתלבות בתכנית זו, מאפשרת לחברות הסטארט אפ ליהנות מסיוע בשיווק ותכנון אסטרטגי ומגישה לרשת המשקיעים שלנו (business Angels, Family offices, VC...).

 

ברגע האחרון... Urban Place ממשיך להתפתח עם פתיחת מרחב עבודה משותף חדש עד סוף השנה הממוקם בלב תל אביב, שני צעדים מרוטשילד. המקום החדש יעניק תנאי עבודה יוצאים מהכלל ויכלול ציוד באיכות גבוהה ביותר, סגנון מודרני באווירה חמה, נוף לים וכמובן גישה לשירותים רבים מתמיד.

 

URBAN PLACE THE OFFICE TO BE

 

לערוץ חללי עבודה המלא>> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x