$
סייבר ואבטחת מידע

פורטינט קיבלה הסמכת הגנת איומים מתקדמת ממעבדות ICSA

פתרונות ה-APT המתקדמים של פורטינט קיבלו הסמכה רשמית בתחום הגנת איומים מתקדמים ממעבדות ICSA, המציעה בדיקות והסמכות אובייקטיביות

בשיתוף פורטינט 16:0116.02.16
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר עם ביצועים גבוהים, הכריזה כי פתרונות הגנת האיומים המתקדמים שלה (APT) קיבלו הסמכה רשמית בתחום הגנת איומים מתקדמים (ATD – Advanced Threat Defense) ממעבדות ICSA, חטיבה עצמאית של Verizon, המציעה בדיקות והסמכות אובייקטיביות. בדיקת הסמכת ה-ATD של מעבדות ICSA מבוצעת על ידי מעבדה מוסמכת ISO (ארגון התקינה הבינלאומי) המתמקדת בגילוי איומים זדוניים שמוצרי אבטחה מסורתיים מפספסים.

 

כדי להדגים את היכולת של פורטינט לעמוד בקצב עם נוף האיומים המתפתח, נבדק פתרון ה-APT על ידי מעבדות ICSA לא פחות מארבע פעמים בשנה – בכל פעם כנגד האיומים החדשים ביותר.

 

מעבדות ICSA בדקו שלושה מרכיבים עתירי ביצועים ומשולבים של מסגרת ה-APT: FortiSandbox – יישומי גילוי איומים מתקדמים; FortiGate – יישומי חומת אש ו- FortiClient – הגנת נקודת קצה. פתרון ה-APT המלא של פורטינט כולל באופן מובנה מודיעין איומים מתקדם ומחקר ממעבדות FortiGuard, ובשל כך מספק עדכונים אוטומטיים רציפים המעניקים הגנה מתקדמת כנגד האיומים החדשים ביותר שקיימים.

 

בעוד שכל מרכיב אינדיבידואלי בפתרון ה-APT של פורטינט השיג דירוגים גבוהים בבדיקות עצמאיות, זוהי הבדיקה העצמאית וההסמכה הראשונות של הפתרון המשולב המורחב. יש לציין, כי מסגרת ה-APT של פורטינט זיהתה ומיתנה מעל ל-500 התקפות מתקדמות וסימנה קרוב לאפס תוצאות שגויות במשך 28 ימי הבדיקה הרצופים.

 

"עם כל כך הרבה רעש שחברות מייצרות בשוק אבטחת המידע, קשה מאוד להפריד בין אמת לבין איומי סרק. זוהי הסיבה לכך שפורטינט מגישה את הפורטפוליו הרחב שלה לבדיקות מחמירות, עצמאיות, המבוצעות על ידי צד ג', אשר מאפשרות ללקוחות להבין את הביצועים של הפתרונות שלנו בעולם האמיתי", אמר ג'ון מדיסון, סגן נשיא מוצרים ופתרונות בפורטינט. "הסמכה זו מוכיחה כי פתרונות ה-APT שלנו מספקים הגנה מתקדמת למרכזי נתונים ועד למשתמשי הקצה".

 

"איומי הסייבר משתנים, וכאשר זה קורה, טכנולוגית אבטחה ופתרונות מודיעין איומים רב-שכבתיים צריכים לעמוד בקצב", אמר ג'ורג' ג'אפאק, מנכ"ל מעבדות ICSA. "קבלת הסמכה בתוכנית בדיקת ה-ATD שלנו מדגימה כי פתרון אבטחת ה-APT של פורטינט מסוגל לספק הגנה כנגד איומים חדשים ולא ידועים שמוצרי אבטחה מסורתיים מפספסים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x