$
פרויקטים

כך תוכלו לחקות את הסוחרים הטובים בעולם בצורה אוטומטית

מסחר חברתי - הפיתוח הישראלי שמרוויח עבורך כסף

בשיתוף מחלקת המחקר של פריים ברוקר 09:3210.12.15

הגיע הזמן שהציבור יפסיק לפחד משוק ההון. נכון – זה אפיק שניתן להפסיד בו כסף אך גם ניתן להרוויח והרבה. אחד מהכלים המתוחכמים ביותר שנוצרו עבור אלו שמפחדים להפסיד כסף הוא המסחר החברתי שמציעה זירת הסוחר למסחר עצמאי פריים ברוקר בדומה לרשתות חברתיות דוגמת פייסבוק – ומעבר לפן החברתי מספקת גם כלים שאפשר לייצר איתם כסף.

 

המערכת של פריים ברוקר נקראת Social Broker והיא מאפשרת למשקיעים לצפות בפעולות של סוחרים מובילים בשוק ההון. לאחר שהתרשמתם מהביצועים של הסוחרים השונים – ניתן פשוט לעקוב אחריהם ולחקות את העסקאות שלהם. אתם לא חייבים להיות מול מסך - המערכת יודעת לבצע את העסקאות באופן אוטומטי. ולמה זה טוב? אם אותם סוחרים מקצוענים מרוויחים כסף – גם אתם תרוויחו את אותו הדבר וזאת אפילו מבלי לקום מהספה.

 

אבל זה לא היתרון היחיד של המסחר החברתי. דרך המעקב אחרי הפעולות של הסוחרים המצליחים בעולם ניתן להתקדם - והרבה. דרך הצפייה בפעולות של סוחרים אחרים, ניתן ללמוד – להכיר אסטרטגיות מסחר חדשות, לשפר את יכולות המסחר ולהפוך ביום מן הימים לסוחר מוצלח שאנשים ברחבי העולם עוקבים אחריו.

 

האם באמת הדבר הזה עובד? כנראה שכן. הסוחרים הטובים בעולם מוכנים לחשוף את תיק ההשקעות שלהם והעסקאות שהם מבצעים. בדיוק כפי שסוחר מתחיל רוצה להרוויח כסף – גם סוחר מנוסה מחפש להתפרנס ולייצר תשואה לו ולמשפחתו. המשמעות ברורה – האינטרסים של כל המשקיעים במערכת ה- Social Broker זהים!

 

כפי שרשת הפייסבוק מחברת אנשים מכל העולם אחד לשני, רשת ה- Social Broker עושה את אותו הדבר עבור הסוחרים. ניתן לראות את כמות האנשים שעוקבים אחרי כל משקיע המחובר למערכת – ככל שכמות האנשים גדולה יותר – כך הסבירות שאותו סוחר מבצע עסקאות מעניינות גודלת.

 

 

המערכת המתקדמת מבית פריים ברוקר, מחברת בין משקיעים פרטיים מכל רחבי העולם. המערכת המתקדמת מבית פריים ברוקר, מחברת בין משקיעים פרטיים מכל רחבי העולם.

 

אבל זה לא מספיק. המערכת מציעה עוד מגוון רחב של נתונים כדי שיאפשרו למשקיעים לבחור את הסוחרים לעקוב אחריהם בצורה מיטבית. המרכזי שבהם הוא הסתברות ההצלחה של כל סוחר – כמה אחוזים מהעסקאות של אותו סוחר הסתיימו ברווח. זה נתון חשוב מאוד אך לא מספיק בשביל לקבוע האם הסוחר מוצלח. אם 60% מהעסקאות הניבו רווח ממוצע של 1% ו-40% מהעסקאות הניבו הפסד ממוצע של 5% - כנראה שלא תרצו לעקוב ולחקות את הפעולות של אותו סוחר.

 

בשביל לאפשר לכם לבחור את הסוחר המועדף לחקות אותו, צריך להסתכל על נתונים נוספים שמספקת המערכת: הוותק של הסוחר, התשואה היומית הממוצעת ותשואת העסקה הרווחית והמופסדת ביותר. בנוסף, אתם תוכלו להציץ בכל זמן בתיק של הסוחר, בניירות המוחזקים על ידו, בהיסטוריית העסקאות, ואפילו ברמת הסיכון בתיק.

 

המסחר של היום הוא הרבה יותר ידידותי. לא צריך להיות מומחה גדול למסחר כדי להרוויח כסף – כל שנדרש הוא לעקוב אחרי המומחים האמתיים בעצמם, אחר העסקאות שלהם, ולבחור את הסוחר עם סגנון המסחר ורמת הסיכון המועדפת עליכם. גם אם לאחר זמן אתם משנים את דעתכם ורוצים להחליף את הסוחר – השליטה היא בידיכם. בכל רגע נתון תוכלו להפסיק את המסחר האוטומטי אחריו ולהחליפו בסוחר אחר.

 

מערכת המסחר החברתי היא רק אחד מהכלים שמציעה פריים ברוקר ללקוחותיה. יש עוד מערכות רבות ומגוונות שיאפשרו לכם לייצר תשואה עודפת על ההשקעות שלכם. רוצים להתנסות במסחר חברתי ולראות כיצד המומחים סוחרים? גם אם אתם לא מבינים הרבה במסחר - זה הזמן להצטרף, כדי לתת לכסף שלכם לעבוד. הסוחרים המומחים בעולם – כבר ידאגו לכיס שלכם.

 

רוצה גם אתה להרוויח מסוחרים מובילים אחרים? לחץ כאן ולמד עוד 

 

אזהרה : זירת הסוחר מנוהלת ע"י שוקי הון 24 בע"מ; הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממש של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. יובהר ויודגש כי האמור בפרסום זה אין משום המלצה או חוו"ד בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מגירה של ניירות ערך וכי האמור בפרסום זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. הסוחרים בפלטפורמת המסחר החברתי אינם סוחרים מטעמה של זירת הסוחר ואין זירת הסוחר אחראית לתוצאות המסחר המבוצע על ידם. למען הסר הספק יובהר כי כי המסחר המוצע בזירה, לרבות המסחר באמצעות תוכנת הסושיאל ברוקר, הינו מסחר עצמאי בלבד בו הנך בוחר להתחקות אחר סוחרים אחרים ולקבל החלטות השקעה בעצמך. יש לקרוא את גיליון הסיכון המלא לפני התקשרות עם החברה לקבלת שירות כלשהו.

 

להשארת פרטים נוספים
*
*
* שדה חובה
שלחו
בטל שלח
    לכל התגובות
    x