שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מילון כלכליסט

לוגו Picab פיקאב ה אפליקציה שתוזיל לך את נסיעת המונית 
 

אפליקציית המוניות החדשה Picab מתרחבת לכל הארץ

מעכשיו כל נוסע יוכל לקבוע בעצמו את מחיר הנסיעה במונית!

30.11.15

אפליקציית Picab מתרחבת: הוזלת מחירי המוניות – מעכשיו לכל חלקי הארץ. כל נוסע יוכל לקבוע בעצמו את מחיר הנסיעה במונית, ולשלם פחות גם על נסיעות בינעירוניות.

לפני כחודשיים הושקה האפליקציה רק לנסיעות מנתב"ג ואליו. מעכשיו יוכלו נוסעים בכל הארץ לנסוע בזול.Picab – אפליקציית מונית חדשה ומהפכנית, שנכנסה לפני כחודשיים בלבד לשוק הזמנת המוניות באמצעות הסמארטפונים, הצליחה כבר לחולל מהפכה ולהוזיל לאלפי נוסעים בישראל את מחירי הנסיעה במוניות באופן משמעותי.

 

כזכור, השירות ניתן בשלב הראשון רק לנסיעות מנתב"ג ואליו, אולם כעת Picab הרחיבה את שירותיה לכל חלקי הארץ, ומעתה כולם יכולים ליהנות ממחיר נסיעה מוזל במוניות בנסיעות בין עירוניות. בכך למעשה משלימה Picab פריסה ארצית כדי לתת את שירותיה לכלל הציבור בישראל. "אנחנו רוצים שכל מי שנוסע בתחבורה הציבורית, יוכל לנסוע כמו מלך במונית, ולשלם מחיר שפוי", מסביר שרון איצקוביץ', סמנכ"ל PICAB.

  

לוגו אפליקציית Picab
לוגו אפליקציית Picab

 

כל נוסע שהוריד את האפליקציה למכשיר הנייד שלו, יכול לראות מראש אילו נהגים מתעתדים להגיע ליעד שלו, ומחפשים נוסעים בדרך חזרה. אם כיוון נסיעתם הוא גם הכיוון שהוא צריך, יוכל לבחור את היעד המבוקש לו, להציע את המחיר שהוא מוכן לשלם ולחכות לנהג שיקבל את הצעתו. לחילופין, יוכל כל נוסע להסכים למחיר מוזל שנהג הציע בדרך שלו ולסגור איתו את הנסיעה.

 

בנוסף, Picab מסייעת כיום גם למאות נהגי המוניות שמשיגים לעצמם נסיעות בדרך אל או בחזרה מהיעד אליו הוזמנו, ובכך פותרים לעצמם את בעיית 'הנסיעות הריקות' שלהם בכיוון אחד. נהגי המוניות יכולים לראות מראש את הנוסעים שמעוניינים להגיע ליעדים שונים ברחבי הארץ, ולתכנן איתם קדימה את הנסיעות שלהם לאותם יעדים.

 

באופן זה, הערך לנוסעים הוא על ידי הוזלה משמעותית של מחיר הנסיעה לכל יעד, והערך לנהגי המוניות הוא בהגדלת נפח הנסיעות שלהם שהיו נסיעות ריקות בכיוון אחד.

שרון איצקוביץ', יזם שותף וסמנכ"ל הפיתוח Picab: "מדובר במהפכה צרכנית עבור מאות אלפי אנשים, הצורכים מדי יום שירותי מוניות ברחבי הארץ, ועבור רבים אחרים שמדירים את רגליהם ממוניות בגלל המחיר. הבשורה הזו מחזירה את הכוח לידיו של הנוסע, שלא צריך עוד להיות שבוי של מחירי הנסיעה לפי המונה במונית.

 

הנוסעים יוכלו מעתה לקבוע בעצמם את מחירי הנסיעה שלהם במוניות ולהוזיל אותם משמעותית. השירות אמנם מיטיב עם הנוסעים, אך הוא מיטיב גם עם ציבור נהגי המוניות בישראל ומעניק להם רשת ביטחון, בכך שהוא פותר להם את בעיית 'הנסיעות הריקות' ומגדיל להם את ההכנסה החודשית". 

 

סרטון המחשה של האפליקצייה

 

 

פרסום ראשון: 30.11.15, 14:40

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות