$
בארץ

בדיקת כלכליסט

הוציאו לפועל: מסיבת פרידה ב-30 אלף שקל לדוד מדיוני

בהוצאה לפועל ארגנו למנהל הפורש מסיבה שעלתה פי שבעה מהוראות האוצר. התגובה: "גם הרמת הכוסית לחג היתה כלולה"

מיקי פלד 08:1706.09.15

ביום שני האחרון הגיעו כמה מבכירי משרד המשפטים והרשות השופטת למסיבת פרידה ממנהל ההוצאה לפועל דוד מדיוני. את הבאים קיבל צוות מלצרים והרכב ג'ז בבית בלגיה, גן אירועים יוקרתי בירושלים השייך לאוניברסיטה העברית. עלות המסיבה, כך עולה מבדיקת "כלכליסט", עמדה על 30 אלף שקל, יותר מפי שבעה מהעלות המקסימלית על פי הוראות נציבות שירות המדינה והחשב הכללי במשרד האוצר.

 

משרדי ההוצל"פ משרדי ההוצל"פ צילום: תומי הרפז

 

על פי ההוראות, מסיבת פרידה מבכירים בשירות המדינה אינה צריכה לעלות יותר מ־4,000 שקל כולל שכירת האולם, ועליה להתקיים ללא "סממני ראווה מנקרי עיניים כגון שימוש במלצרים, הגשת משקאות ומיני מזונות יקרים, הופעת אמנים" ועוד. לאירוע הנוכחי נשכרו גם שני צלמים - צלם סטילס וצלם וידיאו, ולדברי כמה מהנוכחים בו הוגשו מגשי סושי, שיפודים ועוד.

 

במשרד האוצר אישרו שאכן חוזר החשכ"ל קובע כי מסיבות הפרישה של בכירים אינן יכולות לעלות יותר מ־4,000 שקל. ברשות האכיפה הסבירו את גודל ההוצאה בכך שמסיבת הפרישה של מדיוני אוחדה עם הרמת הכוסית לראש השנה, וחשב הרשות אישר את ההוצאה. המשמעות היא שהרמת הכוסית לראש השנה עלתה לא פחות מ־26 אלף שקל.

 

 

 

מרשות האכיפה והגבייה נמסר כי "במסגרת הרמת כוסית לשנה החדשה נערך אירוע פרידה ממנהל הרשות דוד מדיוני. האירוע אושר על ידי חשב המשרד והגורמים המוסמכים בהתאם להוראות החשכ"ל להרמת כוסית ולאירוע פרישה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x