שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן עולמי

חיים בצמצום: הבית הקטן ביותר בעולם - 1 מ"ר

המבנה שתוכנן על ידי אדריכל גרמני כולל דלת ננעלת, חלון והוא אף מצויד בכיסא. אם מתכננים ללון בבית, אפשר להפוך את המבנה על צידו, והוא הופך למיטה. גם המחיר אטרקטיבי - להשכרה בדולר ללילה. צפו בוידיאו

סוכנויות הידיעות 22:3323.07.12
אתם יכולים להשיג בית משלכם ולהתגורר בו בעלות מזערית של דולר אחד ללילה. כן, שמעתם נכון. עכשיו אתם מחפשים את המלכוד: הבית הוא בגודל של מ"ר אחד בלבד.

 

הבית, שזכה לכינוי המתאים "בית המ"ר" תוכנן על ידי האדריכל הברלינאי ון בו לה מנזצל, וכולל דלת ננעלת, חלון והוא אף מגיע מצויד בכיסא. מתכננים ללון בבית? ניתן להפוך את המבנה על צידו, כך שמתאפשרת גישה למזרן.

קחו את הבית איתכם. להשכרה בדולר ללילה קחו את הבית איתכם. להשכרה בדולר ללילה

 

המבנה הנייד, שנחשב לקטן ביותר בעולם, כולל גלגלים ושוקל פחות מ-40 ק"ג. ניתן להעביר אותו במרבית הדלתות, במעליות ואפילו בקרונות רכבת התחתית בברלין. העדר צנרת עשוי להתגלות כבעיה, ולכן התעריף ללילה מעניק גישה למטבח ולשירותים של הוסטל איסטאבן בברלין.

 

לה מנזצל שאב את ההשראה לעיצוב מחלומו ליצור בית שהוא יוכל להסתובב איתו. "אמרתי לעצמי - אני רוצה שיהיה לי ריבוע משל עצמי... שרק אני יכול להחליט מה יעלה בגורלו של המ"ר שלי בעולם. זהו המ"ר היחיד בעולם שבו אני יכול להחליט לאיזה כיוון החלון ישקיף, באיזה כיוון הדלת נפתחת ומי יהיו השכנים שלי".

 

 

 

אם אינכם מעוניינים לשכור את הבית, אתם מוזמנים לבנות אותו בעצמכם עבור 300 דולר בלבד. BMW גוגנהיים מציע סדנה חד פעמית שכוללת את כל החומרים הנדרשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x