• תפריט
נדל"ן

בלעדי ל"כלכליסט" - בסר 4 בדרך: קיויתי במו"מ לקרקע ב־120 מיליון שקל

בעלת המגרש בבני ברק היא משפחת ברונר שעל שטח שהיה בבעלותה מוקם כיום מגדל בסר 3. במגדל המשרדים מתוכננות לקום 40 קומות

דותן לוי 15:0624.01.11

חברת בסר שבשליטת נחשון קיויתי במשא ומתן לקבלת אופציה לרכישת קרקע בבני ברק בכ־120 מיליון שקל, שעליה יוקם המגדל הרביעי שלה באזור זה. בדומה לפרויקטים אחרים של בסר, גם מגדל זה ייבנה בקבוצת רכישה. כך נודע ל"כלכליסט". המגדל המתוכנן יוקם דרומית למגדל בסר 3 שנבנה בימים אלה,

ובסמוך למגדלים בסר 1 ובסר 2. המגדל, בסר 4 יהיה מגדל המשרדים הראשון של בסר שנבנה על פי תקן ירוק. על הקרקע שעליה ייבנה המגדל בנויים כיום בניינים המיועדים להריסה.

 

בעלת השטח היא משפחת היהלומנים היהודית־אירופית ברונר, שהחזיקה גם במגרש שבו מוקם בסר 3. המשפחה התפרסמה כשותפה בפרויקט נדל"ני בולט נוסף, מגדל נווה צדק על הים שבונות צמח המרמן ויורוקום נדל"ן. בבסר 4 יוקמו 500 מ"ר של שטחי מסחר וארבע קומות תת־קרקעיות של חניון לדיירי הבניין וחניון ציבורי.

 

בין בסר 4 לבסר 3 מתוכנן פארק פתוח ובמרכזו כיכר. קומה טיפוסית בבניין תשתרע על פני 1,400 מ"ר ותשווק במחיר של 6,100 שקל למ"ר. השטח המינימלי לרכישה יהיה 300 מ"ר.

 

נציין כי לאחרונה הגדילה הקבוצה של קיויתי את הפעילותה בשוק הדיור. במקביל לשני מגדלים שהיא בונה בפארק צמרת בתל אביב, היא השלימה בתוך שלושה שבועות מכירת 140 דירות מתוך 240 שהיא בונה במתחם בשכונת גן ראובן ביבנה שרכשה מיגאל גינדי ב־105 מיליון שקל במאי האחרון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x