$
דיבידנדים

דיבידנדים: הטייטל החדש של פרופ' זאב רוטשטיין - טייס

וגם: מנכ"ל רדווד התחתן ביום חמישי עם בח"ל, הבעלים של הפועל ב"ש סיימו את מחנה האימונים באוסטריה והמריאו לארה"ב ואיך חגגו טובה וסמי סגול 40 שנות נישואים

רון גרנות 08:5901.08.10
פרופ' רוטשטיין פרופ' רוטשטיין צילום: תומריקו
רוטשטיין בשמים

יום הולדתו ה־60 של פרופ' זאב רוטשטיין, מנהל המרכז הרפואי שיבא, נחגג ביום חמישי בביתו של קרוב משפחתו צבי חפץ בסביון. רבים מהבאים היו מודאגים למדי כשהגיעו למסיבה, מאחר שבחודש האחרון רוטשטיין לא שהה בארץ ולא ניתן היה להשיג אותו - מה שהחל חרושת שמועות לגבי מצב בריאותו. צפירת ההרגעה נשמעה בתחילת האירוע, כשהמקום הוחשך ועל מסך ענק הוקרן סרט המתאר את כל שלבי קורס הטיס המזורז שעבר רוטשטיין בארצות הברית. ויש עוד.

 

סולו בגן עדן

בסופו של הסרט נראה רוטשטיין מקבל רישיון טיס ומבצע טיסת סולו ראשונה בליווי השיר "I'm in Heaven". רק לאחר מכן החלה המסיבה. נכחו: ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ורעייתו עליזה, יו"ר מזרחי טפחות יעקב פרי, עו"ד חנינא ברנדס ורעייתו ג'ני, הבעלים של גיתם BBDO מושיק תאומים ומודי כידון, וישראלה שטיר, שעלתה לברך בשם החברים.

 

רועי זיסאפל מתחתן

מנכ"ל רדוור, רועי זיסאפל, נישא ביום חמישי לנואל ב"ווילה עם מזל טלה" בתל אביב. אבי החתן, נשיא רד בינת יהודה זיסאפל, קיבל בכניסה את פני הבאים; הרב ישראל לאו חיתן את בני הזוג; הזמר מוש בן ארי הופקד על התוכנית האמנותית והשף אביב משה בישל.

 

נוחי דנקנר נוחי דנקנר צילום: צביקה טישלר

התורם בחופשה

נוחי דנקנר אמנם הכריז לפני כמה חודשים על תרומה נאה לפסטיבל המחולות בכרמיאל שננעל בסוף השבוע, אבל החופשה המשפחתית מנעה ממנו להתייצב באירוע. במקומו הגיע לפסטיבל מנהל קרן התרומות של חברת אי.די.בי, רמי מרדור.

 

עסקים וטיולים

הבעלים של הפועל באר שבע אלונה ברקת ובעלה אלי שהו עד לאחרונה באוסטריה, במסגרת מחנה אימונים של קבוצת הכדורגל. משם המשיכו בני הזוג לטיול בארצות הברית. גם לוני הרציקוביץ' שילב ביזנס ופלז'ר: אחרי שעשה עסקים בסין המשיך עם רעייתו רותי והילדים לנופש בתאילנד. לעומתם, יו"ר גאון אחזקות משה גאון נשאר בגבולות המדינה ומטייל בימים האחרונים עם ארבעת ילדיו בצפון הארץ. חבריו של גאון בפייסבוק נהנים מדי יום מתמונות ורשמים.

 

נתראה ביובל

40 שנות נישואים לטובה וסמי סגול, ם שישי, הרצליה פיתוח

 

טובה וסמי סגול, מבעלי כתר פלסטיק, ציינו את יום נישואיהם ה־40 בחצר הווילה של החברה בהרצליה פיתוח, בחגיגה שמשכה את צמרת העולם העסקי. התוכנית האמנותית הענפה נגעה כמעט בכל תחומי האמנות, שכן הזוג סגול תומכים כלכלית בלא מעט גופי תרבות ששלחו את נציגהם כאות תודה. כך זכו האורחים לשמוע את התזמורת הפילהרמונית בפתיחה ולאחריה את בוגרי סדנאות האופרה, להקת מחול טורקית ולהקת מחול שהגיע ישר מהפסטיבל בכרמיאל. אלכס אנסקי הנחה.

 

על שולחן בכניסה הונחו 40 אלבומי תמונות של בני הזוג סגול -אלבום לכל שנה, והאורחים עלעלו באלבומים. מעלעלים: רודה וסטנלי פישר, יהושע וגליה מאור, יוסי בכר, אלי הורביץ, דוריס ומורי ארקין, גד פרופר, מיכל ורועי ורמוס, יהודה זיסאפל, אנט ועקיבא מוזס, ליאורה עופר, דב לאוטמן, אפרים קונדה, גד נשיץ, יאיר המבורגר, יצחק סוארי, שירה וישי דווידי, ג'ו בהט, ישראל מקוב, אוריאל לין, משה אלאלוף, אורי סלונים, אוריאל רייכמן, מיקי פדרמן, מושיק תאומים ומשה בובליל.

 • רודה וסטנלי פישר
  רודה וסטנלי פישר
 • יהושע וגליה מאור
  יהושע וגליה מאור
 • דורית ומורי ארקין
  דורית ומורי ארקין
 • ליאורה עופר ויוסי בכר
  ליאורה עופר ויוסי בכר
 • רועי ומיכל ורמוס
  רועי ומיכל ורמוס

 

מפרגנים לחברת החשמל

במפגש שערך ביום רביעי מועדון המנכ"לים "ראשים חושבים" של להב בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, הציג דקאן הפקולטה פרופ' אשר טישלר נתונים שלפיהם חברת החשמל פועלת ביעילות רבה וכי המחירים שגובה החברה נמוכים ביחס לעולם. בתגובה שאל מנכ"ל סלקום עמוס שפירא את טישלר אם זה נכון שיש לו אחות בחברת החשמל, וטישלר השיב בשלילה. שפירא לא ויתר ואמר: "אל תדאג, ימצאו לך אחת". ציחקקו: עמוס לסקר, צבי גרינפלד, פרופ' דני לויתן, מנכ"ל להב אודי אהרוני, ד"ר רענן כהן, דב קוטלר, יחזקאל דסקל, יצחק פורר, אילן בירנפלד וזוהר זיסאפל.

 

הוזמנתם לחתונת בנו של ציון קינן?

האירוע: מנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן ורעייתו מירה יחתנו את בנם איתי עם בחירת לבו קרן, בתו של ראש אמ"ן לשעבר אהרון זאבי־פרקש.

הפרטים: יום חמישי, 26 באוגוסט, 19:30, חוות רונית.

המזמינים והמוזמנים: יו"ר בנק הפועלים יאיר סרוסי ושאר חברי ההנהלה: לילך אשר טופילסקי, חנה פרי־זן, שמעון גל, אורית לרר, ענת לוין וגם בעלת השליטה שרי אריסון, אפרת פלד ואביגדור קפלן - יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי מאיר, שבו עובדת רעייתו של קינן כאחראית על תחום הילדים.

בטל שלח
  לכל התגובות
  x