שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

אלמוג כ.ד.א.י במו"מ לעסקת פינוי בינוי בבאר יעקב

הפינוי יתפרס על רחוב שלם בו מתכננת החברה לפנות 400 יח"ד ולהקים 1,800 יח"ד במגדלי מגורים

דותן לוי 10:2511.05.10

חברת אלמוג כ.ד.א.י נמצאת במשא ומתן לעסקת פינוי בינוי ראשונה של החברה בבאר יעקב. מדובר בפינוי של כ-400 יחידות דיור בבתים ישנים בני 4-3 קומות המתפרסים על רחוב שלם בשם רבי מאיר בעל הנס בשכונת הרצל ובמקומם מתכננת החברה לבנות כ–1,800 יחידות דיור במגדלי מגורים. שטח הפרויקט

המתוכנן עומד על כ-100 אלף מ"ר.

 

בחברה ציינו כי המשא ומתן נמצא בראשית דרכו ובימים האחרונים פנו נציגים מטעמם לדיירי הבניינים וערכו מספר מפגשי הסברה. עד כה נאספו עשרות חתימות של דיירי השכונה, ולהערכתם דיירים נוספים הנמצאים בשלבי החתמה יסיימו את התהליך בחודשים הקרובים. הפרויקט צפוי להתבצע בשיטת 'בינוי פינוי', כלומר החברה תתחיל את הבנייה על קרקע שנמצאת בבעלותה מבלי לפנות את הדיירים אשר ימשיכו להתגורר בדירותיהם ויעברו רק כאשר הפרויקט מוכן. בנוסף, במסגרת הפרויקט החדש תשלב החברה בשכונה מוסדות חינוך וציבור, מרכזי מסחרי וכן שצ"פים ושטחים ירוקים.

 

לדברי אפרת אמסלם מנהלת תחום התחדשות עירונית בחברה, "כיום בנויים בשכונה בתים בני 30-40 שנה, וגודל הדירות בממוצע נע בין 52 מ"ר ל-74 מ"ר, כך שהפרויקט המתגבש יביא להתחדשות והתרעננות של האזור, מה גם שישביח את רמות המחיר של הנכסים בו בשל גידול שטח הדירה ב - 20% - 30%".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x