שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

תמ"א 38: 3 בניינים נוספים בהרצליה צפויים לעבור חיזוק מפני רעידות אדמה

היזם חתם עם דיירי בניין אחד ונמצא במשא ומתן מתקדם עם דיירי שני בניינים סמוכים ברחוב מנדלבלט בעיר; היקף ההכנסות מהבניין הראשון מוערך ב-12 מיליון שקל

דותן לוי 18:5002.05.10

3 בניינים ברחוב מנדלבלט בהרצליה צפויים לעבור בעתיד הקרוב חיזוק מפני רעידות אדמה. לאחרונה חתמו כל 16 הדיירים בבניין בן 4 קומות ברחוב על עסקה לחיזוק המבנה.

 

מדובר במבנה הכולל דירות 4 חדרים בנות 80 מ"ר ומרפסת. לבניין שתכנונו נמצא בשלבים האחרונים זכויות בנייה עודפות

כך שהיזם יכול להוסיף 2 קומות ושמונה דירות על המבנה הקיים. דירות דומות בנות 4 חדרים באיזור זה נמכרות בכ-1.5 מיליון שקל כך שהיקף ההכנסות של היזם - חברת "TSC אחזקות" צפוי לעמוד על כ-12 מיליון שקל.

 

דיירי הבניין אשר יוצגו על ידי עו"ד קרן כהן בלחרסקי ממשרד שפינדל, כהן-בלחרסקי יקבלו תוספת ממ"ד בשטח של כ-14 מ"ר, מרפסת שמש בשטח של כ-12 מ"ר ומחסנים קומתיים, זאת מעבר לחיזוק המבנה, התקנת מעלית ושיפוץ חזות הבניין. בנוסף, על פי הערכות, ערך הנכסים יעלה בעקבות הפרויקט בכ-30%. כאמור, בימים אלו נמצא היזם במשא ומתן מתקדם, לקראת חתימה סופית גם עם דיירי 2 הבניינים הסמוכים ברחוב.

 

עד כה היקף הפרויקטים שאושרו במסגרת תמ"א 38 ברחבי הארץ הינו מצומצם, ועומד על כ-20 פרויקטים המרוכזים באיזור גוש דן. הרצליה נחשבת לאחת הערים בהם מספר העסקאות לחיזוק מבנים הוא הגדול ביותר.

 

עד כה נחתמו בעיר למעלה מ-10 עסקאות לחיזוק מבנים. בין העסקאות הבולטות: בניין ברחוב ה' באייר, עסקה לחיזוק בניין בן 8 דירות שמבצעת חברת חכשורי, 3 בניינים ברחוב האילנות ו-2 בניינים ברחוב מלכי ישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x