שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

sex.com עומדת למכירה: מחיר התחלתי - מיליון דולר

לאחר שהחברה המחזיקה בשם הדומיין הוכרזה כחדלת פירעון, תועמד כתובת האינטרנט למכירה פומבית ב-18 במרץ. האתר שהוקם בכתובת sex.com הניב הכנסות של 15 אלף דולר ביום

סוכנויות הידיעות 17:0209.03.10

כתובת האינטרנט sex.com עומדת שוב למכירה, בעקבות חובות שנקלעו אליהם בעלי הדומיין, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס. ההחלטה למכור את הדומיין התקבלה על ידי חברת האשראי דום פרטנרס, אשר בעלי הכתובת - חברת אסקום - חייבת לה 14 מיליון דולר.

 

למרות שאתר האינטרנט הפיק הכנסה

של 15 אלף דולר ליום, חברת אסקום הודיעה לפני כשנה שהיא אינה עומדת בהתחייבויותיה ולא תוכל להחזיר את החוב לדום פרטנרס. כעת, בעקבות ההכרזה על אסקום כחדלת פירעון, מקווים בדום פרטנרס להחזיר חלק מהכספים.

 

כתובת האינטרנט תימכר במכירה פומבית אשר תיערך ב-18 במרץ. המחיר ההתחלתי יעמוד על מיליון דולר ועל כל משתתפי המכירה להוכיח כי יכולים לעמוד בתשלום זה. מדובר במחיר גבוה יחסית, בשל התשואה הפוטנציאלית שיכול להניב אתר בשם זה.

 

מי שיזכה בכתובת יצטרך להקים באופן עצמאי אתר אינטרנט. כיום האתר אינו פעיל ומפנה לעמוד המציע מגוון רחב של אתרי פורנו. את הכתובת sex.com בשנת 1994 רשם על שמו גרי קרמן, מייסד אתר ההיכרויות מאץ'.קום ויו"ר חברת גרנט מדינה. מאז היא עברה כמה גלגולים עד אשר נמכרה בשנת 2006 לחברת אסקום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x