$
מדיה

ועדת הכלכלה אישרה את הארכת זכיון ערוץ 10 עד שנת 2012

ההצבעה נדחתה לשעות הערב לאחר פיצוץ בוועדת הכלכלה. הח"כים כרמל שאמה ונחמן שי דרשו מיו"ר הוועדה, אופיר אקוניס, לאפשר להם לבצע שינויים בהצעת החוק הממשלתית של משרד התקשורת ומשרד האוצר

מיכל תוסייה כהן 22:3413.01.10

ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה הערב את החוק להארכת הזיכיון של ערוץ 10 עד 2012. ביום ראשון הקרוב תקיים הוועדה דיון נוסף לאישור התוכנית להעברת אולפני הערוץ לירושלים ולאחר מכן יובא החוק לקריאה שנייה ושלשית.

 

ההצבעה נדחתה לשעות הערב לאחר פיצוץ בוועדת הכלכלה. חברי הכנסת

כרמל שאמה ונחמן שי דרשו מיו"ר הוועדה, אופיר אקוניס, לאפשר להם לבצע שינויים בהצעת החוק הממשלתית של משרד התקשורת ומשרד האוצר.

 

שאמה ושי הודיעו היום (ד') כי הם אינם מתכוונים לתת לאקוניס לנהל לבד את הארכת זיכיונו של הערוץ. לטענתם אקוניס עשה מספר שינויים בהצעת החוק בלי לנהל על כך דיון, השניים מתכננים לצאת נגד פעילות אקוניס בנושא ערוץ 10 ולגייס למאבק את יו"ר הקואליציה, זאב אלקין.

 

נחמן שי וכרמל שאמה היו מעורבים בתהליך הארכת הזכיון ואף הציעו בעבר הצעת חוק פרטית הנוגעת לנושא.

 

ח"כ שאמה אמר ל"כלכליסט": "אני לא חותמת גומי של אקוניס. נחמן ואני ניסינו לדבר איתו והוא סירב לדבר איתנו וסירב לשמוע אותנו. עכשיו ניהלתי דיון עם כחלון, ואני מקווה שנגיע להסכם".

 

הדוברת של אופיר אקוניס, נגה רפפורט: "לא היו דברים מעולם. הוועדה בסוף החקיקה, לאחר שעות רבות של דיונים יסודיים. איש לא פנה ומי שרצה לשנות סעיפים יכול היה להשתתף בישיבות הרבות שהתקיימו בוועדה".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x