סגור
כדאי להכיר

"ביג אפל פיצה": לאכול את הפיצה הניו יורקית המפורסמת בישראל

רשת הפיצריות "ביג אפל פיצה" היא אחת הרשתות החשובות והיציבות ביותר בעולם הקולינריה בישראל. לאורך 35 שנות פעילות, "ביג אפל פיצה" קיבעה את עצמה כמקור להערצה מצד שפים ומסעדנים רבים ברחבי הארץ

על מנת לגלות את סוד הקסם של "ביג אפל פיצה", ערכנו מסע בין סניפי הרשת, נדהמנו לגלות פס זהה של איכות, ניקיון, שירות בסטנדרט אמריקאי והדובדבן שבקצפת - טעמים יוצאים מגדר הרגיל ואנחנו לא מדברים רק על הפיצה הכי טובה שאכלנו בחיים (אנחנו לא מגזימים!!!) וכי כל שאר התפריט (פסטות סלטים ואפילו צ'יפס אמריקאי!) היה מעולה ומפתיע.
ביג אפל פיצה: חדשנות ויעילות מרשימה
4 צפייה בגלריה
ביג אפל פיצה
ביג אפל פיצה
ביג אפל פיצה
(דודי מוסקוביץ)
ימי הסתיו והחורף הקרים כבר פה, ובתוספת לשינויים שהקורנה הביאה בהרגלי הצריכה שלנו בענף המזון, בקרוב כולנו נבלה יותר שעות בבתים. לכן ובאופן טבעי, זו נחשבת לעונת השיא של רשתות הפיצה והתנורים עובדים שעות נוספות.
כאשר הגענו לבקר בסניפי רשת "ביג אפל פיצה" אחד הדברים הראשונים שלכדו לנו את העין היה הנראות יוצאת הדופן ולרגעים אחדים נדמה היה לנו כי אנחנו נמצאים בניו יורק ולא בישראל.
למדנו כי התחושה הזו לא מגיעה רק מהנראות המהממת של הסניפים, אלא גם מה DNA החזק והעוצמתי שהתפתח במרוצת 35 שנות פעילות הרשת, והשינויים החשובים אותם ביצע מאירי מזרחי מנכ"ל הרשת בשנים האחרונות.
על כך הוא סיפר לנו: "פעילות הרשת במשך שנים רבות וטעמה הייחודי של הפיצה שלנו, מהווה מקור לגאווה ובסיס חזק להמשך פעילות והתרחבות לשנים הבאות. זאת ועוד, על מנת להמשיך ולשמר את המעמד שלנו ומתוך הרצון להמשיך להשתפר ולהיות בחוד החנית של עולם הפיצריות, הבנו שאסור לנו לנוח על זרי הדפנה אלא להוביל את הרשת לקדמה והתפתחות.
על כן, יזמנו שינוי תפעולי רחב בין כל הסניפים הוותיקים ואלו העתידים להיפתח. נכון להיום הרשת היא זו שמייצרת את כדורי הבצק באותו המתכון שפתח את הסניף הראשון, ואת כל שאר המתכונים למנות הייחודיות שנמכרות בסניפים.
יעלנו את כל מערכות התפעול השונות, כך שמפעילי הסניפים מתעסקים היום בעיקר בלקוח הסופי ופחות בתפעול שוחק, כך אנחנו מבטיחים את האחידות בסניפים. במקביל, נכנסו לעולם הטכנולוגי עם המון השקעה וחשיבה, והוספנו מערכת הזמנות מקוונת ייחודית המאפשרת להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, קרי: נוח, איכותי, מהיר, משתלם, נגיש, יעיל ומתקדם.
השינויים הללו ואחרים הובילו לרווחיות גבוהה גם במחזורים נמוכים, כך שאלו שינוי את פני התמונה עבור מי שביקשו להיות זכיינים של הרשת".
ביג אפל פיצה: לקוחות מאוהבים
4 צפייה בגלריה
ביג אפל פיצה - פיצות עם תוספות
ביג אפל פיצה - פיצות עם תוספות
ביג אפל פיצה - פיצות עם תוספות
(דודי מוסקוביץ)
החוויה בסניפים של "ביג אפל פיצה" שונה לגמרי לעומת רשתות פיצה אחרות בישראל. לצד האיכות והניקיון המופתי, כיף לראות כיצד כל תהליך ההכנה הפיצות נעשה מול העיניים.
בדיקה שערכנו באינטרנט הניבה תוצאה של ביקורות מפרגנות מצד מאות לקוחות מרוצים. בין ביס לביס, ניצלנו את ההזדמנות ושוחחנו גם אנחנו עם כמה לקוחות כדי לקבל חוות דעת ממקור ראשון.
ויקטוריה .ר. סיפרה לנו: "הבצק של "ביג אפל פיצה" הוא דק, פריך ובטעם מיוחד. הרוטב מעולה, הגבינה טעימה ובכמות נדיבה שמתחברת מדהים. אם פיצה בירושלים, אז רק ביג אפל. גם העיצוב של המקום מדליק ותורם לאווירה, אמריקה לכל דבר".
ענבר .ה. החמיאה: "הפיצה פה מעולה, יש לה מרקם עדין וטעם מפנק. היא לא שמנונית ומצד שני גם לא יבשה והלחם שום נדיר!".
ג'ניפר .א. פירגנה מכל הלב: "אני ילידת ניו יורק ולפני כמה שנים עשיתי עלייה והגעתי להתגורר בירושלים, וכמה שמחתי לשמוע כבר שם מחברים בארה"ב שי פה פיצה ניו-יורקית מדהימה עם טעמי הילדות שלי. זו הפיצה האהובה עליי, היא כל כך טעימה, ואני מכורה לפיצה עם התוספת של הפטריות הטריות, מעדן של מלכים".
ביג אפל פיצה: הזדמנות עסקית קורצת
4 צפייה בגלריה
ביג אפל פיצה - הכניסה לפיצרייה
ביג אפל פיצה - הכניסה לפיצרייה
ביג אפל פיצה - הכניסה לפיצרייה
(עיצוב אדריכלי ניר פורטל)
הסניף הראשון של "ביג אפל פיצה" ישראל נפתח בירושלים בשנת 1986, סניף זה עדיין פעיל באותו המקום. לאחריו נפתח גם סניף באילת ובמקומות נוספים בארץ נכון להיום קיימים עשרה סניפים פעילים.
ומה בכל הנוגע לתוכניות לעתיד? מאירי מזרחי, מנכ"ל הרשת סיפר: "חלק מהשדרוג הכללי שהרשת עברה נועד כדי לייעל ולהקל את הפתיחה של סניפים נוספים ברחבי הארץ. יצרנו תכנית עבודה שעובדת ומיושמת בשטח ללא דופי ומובילה לרווחים.
פונים אלינו עשרות יזמים ומבקשים להיכנס למשפחת "ביג אפל פיצה", אבל אנחנו בוחרים את יחידת הסגולה בפינצטה, ורק להם אנו מעניקים את הזכות להשתמש במותג, זאת על מנת לשמור על הרף הגבוה הקיים ולהגיע לשיאים חדשים. במהלך השנה הקרובה אנו שואפים להרחיב את הרשת בעוד שלושה סניפים וכך בכל שנה שתבוא אחריה, לפחות במשך שלוש השנים הקרובות".
ביג אפל פיצה: יצירת קשר
4 צפייה בגלריה
ביג אפל פיצה - באווירה אמריקאית
ביג אפל פיצה - באווירה אמריקאית
ביג אפל פיצה - באווירה אמריקאית
(עיצוב אדריכלי ניר פורטל)
בכל הנוגע לפרטים נוספים לגבי פתיחת סניף של "ביג אפל פיצה" בזכיינות, לחצו כאן והשאירו פרטים.
מידע לגבי הסניפים הפעילים והזמנות, חייגו: 1-700-700-105 או הזמינו באתר ואם אתם צעירים ונמרצים שרוצים להצטרף למשפחת ביג אפל פיצה שלחו מייל עם הפרטים ולכו תדעו אולי זו תהיה הכתבה שסגרה לכם עוד פינה חוץ מפיצה מצויינת.
b@bigapplepizza.co.il