סגור
כדאי להכיר

ככה תלמדו כיצד לסחור בשוק ההון כדי לייצר לעצמכם הכנסה נוספת

אם אתם מעוניינים להתחיל לסחור בשוק ההון, כדאי שתכירו את תום רוכמן, סוחר מקצועי, מנהל תיקי השקעות ובעלים של מכללה למסחר בשוק ההון

(סמארט טרייד סרטון: Visionet)
תום, מאז הקורונה אני נתקל ברשת בהרבה מכללות ומנטורים שמציעים קורסים למסחר בשוק ההון, עד כמה אמין כל הסיפור הזה? האם כל כך פשוט ללמוד וללמד מסחר בשוק ההון?
אז באמת בתקופה האחרונה, במיוחד בגלל מה שקרה בקורונה, נוצר "פיצוץ" של מנטורים שאפשר לראות בשוק שמשווקים את עצמכם ברשתות החברתיות בלי שום ניסיון בשוק ההון, או חבר'ה שרק סיימה קורס והחליטו שאפשר לעשות כסף מלימוד של קורסים.
התחום הזה באמת מאוד פרוץ מבחינת הרגולציה, כל אחד יכול למכור קורס לכל מי שהוא רוצה. והבעיה היא שכמות המומחים בתחום הזה היא מאוד קטנה וחייבים לבחור בפינצטה אצל מי הולכים ללמוד, ואצל מי יש הכשרה וקורסים טובים שאפשר ללמוד מהם.
אני חושב שכל מי שרואה את הריאיון הזה מבין את הפוטנציאל של השקעה בשוק ההון, ועדיין אני שואל, לימודי השקעות בשוק ההון באמת יכולים לשנות חיים?
שוק ההון יכול לשנות את החיים לרעה או לטובה, זה תלוי איך עושים את זה.
בסופו של דבר זה שוק מסובך וצריך ללמוד אותו כמו שצריך, ברגע שהלכת ללמוד אצל מישהו שלא מכשיר אותך בצורה מספיק טובה הסיכוי שלך להפסיד כסף גדל בצורה אקספוננציאלית.
משמע, אנחנו חייבים ללמוד במקום שמלמד כמו שצריך, האפשרות לשנות את החיים מקצה לקצה נמצאת שם, ורק צריך לעשות את זה נכון. מעבר להכנסה מהעבודה זה הדבר היחיד שיכול להביא אותך לעצמאות פיננסית בסופו של דבר.
ובאיזה דרכים ניתן ללמוד או איך בוחרים קורס?
כמו בכל דבר בחיים, כדי לבחור קורס צריך לעשות איזה שהוא סקר שוק.
צריך לבדוק מי המרצה שהולך ללמד את הקורס, מה היקף הקורס והתכנים בו, האם מקבלים מעבר לקורס איזה שהוא ליווי או הכשרה שהולכת איתך יד ביד ובאמת בונה אותך למסחר בשוק ההון.
את כל אלו צריך לבדוק ממש לעומק, כי כמו שאמרתי השוק מוצף במקומות שצצו שלא יודעים ללמד בצורה נכונה.
איזה קורסים המכללה שלכם מציעה?
יש את קורס "הדגל", שבא להכשיר אנשים ללא ידע בכלל או עם ידע מועט - איך לסחור ולהשקיע בשוק ההון.
המטרה היא לקחת את האדם העובד הרגיל שרוצה לייצר עוד הכנסה כדי לצאת לעצמאות פיננסית, ולתת לו את הכלים לעשות את זה.
מעבר לקורס הבסיס יש את קורסי ההמשך המתקדמים שם לומדים איך ליצור הכנסה ואפיק להכנסת כסף שהוא קצת יותר מקצועי.
אתה יכול לספר לי קצת על התוכן בקורסים שלכם?
אנחנו מספקים קורס מקיף, עם המצגות המתקדמות ביותר בשוק. בנינו קורס שהוא עדכני לשנת 21' ולא חומרים שמכללות לקחו מימי אנו באנו.
הטכנולוגיה והקידמה שינו את פני השוק וחשוב שהקורס יהיה עדכני, שלא ישב על התורה המסורתית כי היא כבר פחות עובדת, ויעניק כלים לסחור ולהשקיע את הכסף בצורה נכונה בעידן של היום.
אז איפה ואיך נרשמים?
אפשר לפנות אלינו בכל הרשתות החברתיות, כמובן באינסטגרם ובטלפון כמובן. תום שמח לענות אישית לאנשים, ושם דגש על להסביר למה ולמקד את הלימודים עבור כל לקוח.
instagram : @tom_rochman
טל' : 03-7402277
אז אם אתם מחפשים תחום שיכול לייצר לכם רווחים נאים והכנסה נוספת, מסחר בשוק ההון זו בהחלט אופציה מצוינת עבורכם, כדי להתחיל אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית של סמארט טרייד>> שם מחכה לכם כל המידע הנדרש